Çeşme Alaçatı İzmir Turu (Yüzme Molalı )

İYİ SEÇİM!
  • Çeşme Alaçatı İzmir Turu (Yüzme Molalı ): Oksijenle yeni bir maceraya hazır mısınız ?
  • Çeşme Alaçatı İzmir Turu (Yüzme Molalı ): Oksijenle yeni bir maceraya hazır mısınız ?
  • Çeşme Alaçatı İzmir Turu (Yüzme Molalı ): Oksijenle yeni bir maceraya hazır mısınız ?
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Lüks Araçlarla Ulaşım
  • Ilıca Plajı Yüzme Molası
  • Çeşme
Oksijenle yeni bir maceraya hazır mısınız ?


Siz değerli misafirlerimiz ile saat 02:30’da Kent Meydanı, 02:45 Acemler, 02:50 Batı Kent, 03:00’da Görükle’de buluştuktan sonra muhteşem bir tur için yola çıkıyoruz. Sabahın ilk saatlerinde ilk olarak güne enerjik başlamak adına muhteşem manzarası ve yöresel kahvaltısıyla ünlü Çiçekli Köye geçiyoruz. Kahvaltımızı aldıktan sonra, Çeşme’nin Dünyaca bilinen Ilıca Plajı'na yüzme molası vermek üzere devam ediyoruz. Ortalama 3-4 saatlik bir serbest zamanın ardından Alaçatı Çarşı'ya gidiyoruz. Burada dilerseniz anlaşmalın restoranımızda Çeşme kumrusu yiyebilir dileyen misafirlerimiz serbest zaman şeklinde öğle yemeğini alabilirler. Öğle yemeği ve fotoğraf için vereceğimiz serbest zaman sonrasında İzmir’e doğru yola çıkıyoruz. İzmir’in sembolü olan Saat Kulesi'ne geçiyoruz. Siz değerli misafirlerimizle Konak’ta vereceğimiz serbest zaman sonrasında Bursa’ya doğru yola çıkıyoruz, sizleri aldığımız duraklara bıraktıktan sonra bir başka Oksijen Travel gezisinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
Yardımcı Rehberlik
Seyahat Sigortası.
Çevre Gezileri
Otoban Geçişleri
Otopark Ücretleri


HARİÇ OLANLAR:
Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemeği
Kişisel Harcamalar


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

ÖNEMLİ NOT: Turumuz Günübirlik olarak gerçekleşmektedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-3 yaş ücretsiz üzeri yaş grubundan ücret alınmaktadır.

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

>MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

>NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)

>MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)

>ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

>VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

>VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

>MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#92
LOKASYON:
İzmir
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Kent meydanı Acemler Batıkent Görükle
BİTİŞ:
Kent meydanı Acemler Batıkent Görükle
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

750TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Çeşme Alaçatı İzmir Turu (Yüzme... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

9924

Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.