Marmaris & Datça Turu

4 Gün 3 Gece
750 TL 'den başlayan fiyatlarla
4 Gün 3 Gece

Otobüs ile Gidiş Dönüş

MARMARİS & DATÇA TURU

MARMARİS DATÇA TURU

Yuvarlakçay, Dalyan, İztuzu plajı, Aşıklar yolu, Eski Datça, Datça, Dilek Mağarası, Domuz çukuru, Palamutbükü, Hayıtbükü, İnceburun, Akvaryum koyu, Kızkumu, Selimiye, Bozburun

2 Gece Otel Konaklamalı

Açıklama :
-Covid - 19 önlemleri kapsamında araçlarımızda yarı doluluk kuralına uyulacaktır.
-Turlarımızda maske takmak zorunludur.
-Sosyal mesafe kuralları ile oturma planları 1'er kişilik boşluklar ile düzenlenecektir.
-Araçlarımızın ön ve orta kapı girişlerinde dezenfektan bulunacaktır.
-Tur öncesinde ve sonrasında araçlarımız dezenfekte edilecektir.
-Müze, Ören yeri ve gezi noktalarımızda yoğunluk durumuna göre rehberlerimiz anlatımları araçta gerçekleştirecektir.

Tarihlerimiz;

1.Tarih:13-16 Ağustos 2020

2.Tarih:20-23 Ağustos 2020

3.Tarih:27-30 Ağustos 2020

4.Tarih:3-6 Eylül 2020

5.Tarih:10-13 Eylül 2020

 

1.Gün Perşembe; Gece yolculuğu

Siz değerli misafirlerimizle 22:00 Kent meydanı 22:30 Görükle’de buluşarak yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün Cuma; Yuvarlakçay, Dalyan, İztuzu plajı, Ağaçlıyol, Marmaris

Sabah saatlerimizde ilk durağımız adeta cennetten bir köşe olan Yuvarlakçay olacaktır. Burada alacağımız kahvaltı ve ardından dere üstü salıncak keyfi  sonrasında ki durağımız Köyceğiz Gölü ve Akdeniz arasında kıvrılarak uzamakta olan yeşil sazlık ve lagünlerin kenarına kurulmuş olan Dalyan körfezi olacaktır.Buradan katılacağımız tekne turu ile labirenti andıran sazlıklar arasından geçerken Kaunos antik kenti kalıntılarından 4.yy a uzanan ve hala görkemini koruyan kral mezarları bizleri selamlayacaktır. Yolculuğumuzun sonunda ise Avrupanın en iyi plajlarından biri olan Caretta caretta ve mavi yengeçlerin evi İztuzu plajına ulaşmış olacağız.5 km altın kumu ile uzanan bu plajın bir tarafı tatlı bir tarafı ise tuzlusu olup ikisi de yüzmeye uygundur. Buradaki molamız sonrasında tekrar teknemiz ile kalkış iskelemize dönüp Marmaris’e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan birçok film ve fotoğraf çekimine doğal sahne olan aşıklar yolu olarak da bilinen sağlı sollu okaliptüs ağaçlarının güneş girmesine izin vermediği ağaçlı yolda mola veriyoruz. Sonrasında Marmaris’te bulunan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde olacaktır. Dileyen misafirlerimiz akşam düzenlecek olan  mehtap tekne turumuzda eğlenebilir ya da uzun Marmaris sahilinin ve renkli Marmaris gecelerinin tadını doyasıya çıkarabilirler.

DİĞER DETAYLAR

Kahvaltı: Yuvarlakçay'da anlaşmalı restoranımızda ya da serbest olarak alınacaktır.  ( Ekstra )

Tekne Turu: Dalyan Tekne Turu ( Ekstra )

Öğle Yemeği: Serbest alınacaktır. (Ekstra) 

Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır. (ücrete dahildir)

Konaklama: Marmaris 3 & 4 yıldızlı otellerde

 

Not: Program gereği, otele giriş yapmadan tura başlangıç yapıldığı için, misafirlerimize kolaylık olması açısından, yüzme molalarında kullanacakları plaj malzemelerini ayrı bir çanta içerisinde otobüs de yanlarına almaları rica olunur.

 

3.Gün Eski Datça,Datça,Tekne Turu (Dilek Mağarası,Domuz çukuru,Palamutbükü,Hayıtbükü,İnceburun,Akvaryum koyu )

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında mistik sokakları,begonvil sarkan balkonları,davetkar ahşap kapıları ve bölgenin tanınmasını sağlayan Can Yüvel evi ile karşılayacak olan Eski Datça’ya ulaşıyoruz.Buradaki mola sonrasında Datça’ya gidiyor ve arzu eden misafirlerimiz ile tekne turuna katılıyoruz.Tekne turumuzda Datça’nın eşsiz denizine girebileceğiniz ve mükemmel manzarasına tanıklık edeceğiniz. Dilek Mağarası,Domuz çukuru,Palamutbükü,Hayıtbükü,İnceburun,Akvaryum koyu olacaktır.Akşamüstü saatlerinde bitecek tenke turumuz sonrasında Marmaris’te bulunan otelimize geçiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde olacaktır.

Kahvaltı: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır. (ücrete dahildir)

Tekne Turu: Datça Tekne Turu ( Ekstra )

Öğle Yemeği: Serbest alınacaktır. (Ekstra) 

Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır. (ücrete dahildir)

Konaklama: Marmaris 3 & 4 yıldızlı otellerde

 

4.Gün Kızkumu,Selimiye,Bozburun

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında efsanesiyle birlikte manzarasına da şaşıracağınız Kızkumu’na yola çıkıyoruz. İki yaka arasında adeta sualtı köprüsü vazifesi gören kızılkumlarda yürüyerek karşı kıyıya ulaşabiliyorsunuz. Buradan sonraki durağımız son zamanların popüler tatil beldelerinden Selimiye olacak.Ardından tepelerin arasına gizlenmiş yemyeşil doğası ve portakal ağaçlarıyla bizleri karşılayacak olan Bozburun’a geçiyor, burada vereceğimiz serbest zaman ardından Bursa’ya yola çıkıyoruz.Molalarımız ardından sizleri aldığımız duraklara bırakarak bir sonraki Oksijen travel etkinliğinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

DİĞER DETAYLAR

Kahvaltı:  Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır. 

Öğle Yemeği: Serbest alınacaktır (ekstra)

Akşam Yemeği: Serbest olarak Alınacaktır. ( Ekstra ) 

 

 

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER

Ulaşım

Rehberlik Hizmeti 

Zorunlu Seyahat Sigortası

Otelde 2 gece konaklama

Otelde 2  Açık Büfe veya Set Menü Kahvaltı

Otelde 2  Açık Büfe veya Set Menü Akşam Yemeği

Oksijen Travel güvencesi

 

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

Tüm Özel Harcamalar

Müze ve Ören Yeri Girişleri

Tüm Yemeklerde ve Otelde Alınan İçecekler

 

ÜCRET

750 TL ( 2 kişilik odada kişibaşı fiyatıdır)

1000 TL ( Tek kişilik oda fiyatıdır)

 

Not : Fiyatlarımız kampanya fiyatı olup 10 koltukta bir doluluk sonrasında fiyat artmaktadır.

 

ÖNEMLİ NOT: Turumuz 2 gece 3 gün olup, 2 Gece Otel konaklaması mevcut. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-2.yaş ücretsiz üzeri yaş grubundan ücret alınmaktadır. 

 

TEKNE TURLARI HAKKINDA: Programlarımızda gerçekleştirilen tekne turlarımızda yüzme molaları için belirttiğimiz koyların hangilerinde mola verileceğine - YOĞUNLUK, RÜZGAR YÖNÜ ve ŞİDDETİ, BERRAKLIK, DENİZDEKİ AKINTI Vb.- etkenlerden dolayı TEKNE KAPTANI TARAFINDAN KARAR VERİLİR.

 

Bilgi & Rezervasyon Hattı:

0850 888 80 08

Whatsapp: 

0545 657 45 36

 

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)
>NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)
>MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
>VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

 

Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Dört Kişilik Oda Kalkış - Dönüş Tarihleri
Marmaris & Datça Turu

750,00 TRY

1.000,00 TRY

750,00 TRY

750,00 TRY
01 Ekim - 04 Ekim Satın Al
Marmaris & Datça Turu

750,00 TRY

1.000,00 TRY

750,00 TRY

750,00 TRY
08 Ekim - 11 Ekim Satın Al
Marmaris & Datça Turu

750,00 TRY

1.000,00 TRY

750,00 TRY

750,00 TRY
15 Ekim - 18 Ekim Satın Al
Marmaris & Datça Turu

750,00 TRY

1.000,00 TRY

750,00 TRY

750,00 TRY
22 Ekim - 25 Ekim Satın Al
Marmaris & Datça Turu

750,00 TRY

1.000,00 TRY

750,00 TRY

750,00 TRY
29 Ekim - 01 Kasım Satın Al

BENZER TURLAR
Marmaris & Datça Turu

Marmaris & Datça Turu

Marmaris & Datça Turu
750,00 TL Satın Al