Uludağ Yaz Kampı

6 Gün 5 Gece
2300 TL 'den başlayan fiyatlarla
6 Gün 5 Gece

Tam Pansiyon

Otobüs ile Gidiş Dönüş

Uludağ Yaz Kampı

Uludağ Yaz Kampı

 

 

Açıklama :
-Covid - 19 önlemleri kapsamında araçlarımızda yarı doluluk kuralına uyulacaktır.
-Turlarımızda maske takmak zorunludur.
-Sosyal mesafe kuralları ile oturma planları 1'er kişilik boşluklar ile düzenlenecektir.
-Araçlarımızın ön ve orta kapı girişlerinde dezenfektan bulunacaktır.
-Tur öncesinde ve sonrasında araçlarımız dezenfekte edilecektir.
-Müze, Ören yeri ve gezi noktalarımızda yoğunluk durumuna göre rehberlerimiz anlatımları araçta gerçekleştirecektir.

 

 

Hayatı eve sığdırdığımız günler bitti! Uzun bir ev molasının ardından şimdi doğa ile buluşma vakti!

Sabah saat 09:00 Görükle 09:30 Acemler  metro istasyonunda değerli misafirlerimizle buluştuktan sonra talebinize göre 3 ya da 6 gün sürecek eğitim, etkinlik ve eğlence dolu Uludağ yaz kampı için yola çıkıyoruz.

Oksijen Travel ekibi olarak -yeni normal şartların göz önünde bulundurulduğu, COVİD-19’a karşı gerekli tüm tedbirlerin alındığı, eğlencenin merkezine öğrenmenin hazzının eklendiği, doğa ile iç içe bir kamp programı ile karşınızdanız.

Doğayı seven, gözlem yapmaya meraklı 8-14 yaş arası çocuklar için evde geçirmek zorunda oldukları stresli günleri unutturacak etkinlikler içeren dopdolu bir kamp deneyimi sunuyoruz.

Uludağ’ın birbirinden eşsiz, şehir kalabalığından uzak, doğal güzellikler ile çevrili kamp alanlarında; “Orman Okulu” konseptini hakim kılarak, ağaç yaprakları ve kuş sesleri arasında, tatil kavramını doğa bilimleri ile de harmanlayıp eşsiz bir deneyim sunuyoruz.

Akşam saatlerinde gökyüzü gözlemleriyle astronominin büyülü yolculuğuna çıkacak olan çocuklar, sabah yaptıkları doğa yürüyüşünde elde ettikleri doğa ganimetleri ile bilimin her adımda bizimle olduğunu keşfedecek

Kamp ekibimiz alanında uzman, yetkin donanımlara sahip eğitmenlerden oluşmaktadır.  Geleceğe yön veren, güven hissettiren, şekillendirmeyen ama ilham veren ve her zaman yüksek motivasyona sahip kadromuz her daim göreve hazır olacak şekilde kendini yetiştirmektedir.  İşte bu kadro eşliğinde yapılacak olan; Bilimsel atölyeler, bilim gösterileri, STEM+A & MAKER etkinlikleri, oryantiring çalışmaları…gibi uygulamalarda çocuklarınız oynayarak öğrenecek, eğlenerek bilimin ve doğanın keyfini çıkaracak!

 

SIK SORULAN SORULAR

 

 1. Kampçılarınızın güvenliği nasıl sağlanıyor?

Kampçıların güvenliği bizim için en önemli konulardandır. Otel yönetiminin sağladığı güvenlik, eğitmenlerimiz tarafından da desteklenmektedir.

Çocukların evindeki huzuru yakalayıp etkinlikleri rahatça gerçekleştirmesi, hiçbir konuda tereddüt yaşamaması adına gerekli tüm önlemlerin alındığı güvenli alanlar sunmaktayız.

 1. Çocuğumla ilgilenecek personel hakkında bilgi verir misiniz?

Eğitmen kadromuz ve tüm personel alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çocuklarınız konusundaki hassasiyeti biliyor bu sebeple eğitmen kadromuzu seçerken son derece titiz davranıyoruz. Alanlarında gösterdikleri başarının yanı sıra ekibimiz; güven veren, çocuklarla iyi iletişim kuran, dinamik bireylerden oluşmaktadır.

 1. Otelde alınan Covid-19 virüs önlemleri nelerdir?

Sağlık Bakanlığı’nın talimatları doğrultusundaki tüm Covid-19 virüs önlemlerini otelde, etkinlik alanında ve ulaşım sırasında uygulamaya geçirmiş durumdayız. 

 1. Kamp alanına ulaşım nasıl sağlanacak?

Kamp merkezine yolculuk, Görükle bölgesinden hareket edecek servis Acemler’e kadar metro duraklarından katılımcıları alarak Uludağ’a doğru hareket edecektir. Kamp programında ulaşım, Oksijen Travel ulaşım güvencesi ile sağlanmaktadır. Aynı şekilde kamp bitiminde dönüş de aynı acente ile gerçekleştirilecektir.

 1. Kamptaki yemek öğünlerinden ve içeriğinden bahseder misiniz? Gün boyu ihtiyaçları olan besinler fiyata dahil mi?

Diyetisyenler tarafından, ilgili yaş gruplarının kamp sürecinde ihtiyacı olan günlük kalori ve besin grupları belirlenerek öğünler hazırlanmıştır. Tüm ana ve ara öğünler belirlenen ücrete dahildir.

 1. Çocuğumun besin alerjisi var. Kendisine özel menü hazırlanması mümkün mü?

Kayıt esnasında veya sonrasında dolduracağınız formlarda konu ile ilgili bilgilendirme yapmanızı rica ediyoruz. Özel durumun belirlenmiş olması ile birlikte sizinle ve diyetisyenle yapacağımız görüşmeler sonrasında çocuğunuz için özel menü elbette hazırlanacaktır.

 1. Oda arkadaşı indirimi var mı?

Tek kişilik oda satışı yapıyor olmakla birlikte arkadaş ya da kardeşiniz ile kalmak istediğiniz takdirde “oda arkadaşı” indirimimiz bulunmaktadır.

 1. Kampa gelirken yanında olması gereken eşyalar nedir?

Uludağ için yapılan hazırlıklarda, farklı hava koşulları göz önünde bulundurulmalıdır. Dağ havasının ferah ve serin olması nedeniyle özellikle de güneş battıktan sonra, sıcaklık 15 derece seviyesine iniyor. Bu da giysi tercihlerinde geniş yelpaze seçeneklerini hazırda tutmayı gerektiriyor. Unutmayın ki Uludağ’dayız :)

 1. Olası bir sağlık sorununa nasıl müdahale edilecek?

Konaklamanın yapıldığı KarOtel’de; sağlık görevlileri, ilk yardımda bulunabilecek yetkinlikte personel ve istenmeyen durumlar için her zaman ambulans hazır bulunmaktadır. 

Kamp programına katılan herkesin sağlığı, görevlilerintitiz kontrolü ve gözlemi altına alınmaktadır.

 1.  Kamp ücretine dahil olan hizmetler nelerdir?

Kamp süreci boyunca tüm etkinlikler, ulaşım, beslenme, otel ve aklınıza gelen her şey ücrete dahildir.

 1.  Kayıt ve ödeme sonrasında iptal veya erteleme şartları nedir? Herhangi bir nedenle kamptan ayrılma gerçekleşirse uygulanacak prosedür nedir?

Siteye eklediğimiz sözleşmeden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

https://oksijentravel.com/satis-sozlesmesi

 1.  Kampta yapılacak etkinliklerde kullanacağınız ekipmanların dezenfektan işlemleri gerçekleşti mi?

Kamp programı sırasında uygulanacak atölye çalışmalarında kullanılacak tüm malzemelerin dezenfekte edilmesinin yanı sıra tek kullanımlık olacak şekilde tedarik edilmiştir.  Doğada yapılacak etkinliklerde ise eğitmenler tarafından gerekli gözetim sağlanmaktadır.

 1.  Kampa katılan bireylerin bulaş riski taşıyıp taşımadığını nerden bileceğiz?

Kamp alanı girişinde sağlık ekibi hazır bulunmakta ve gerekli muayeneler yapılmaktadır. Ayrıca kamp süresi boyunca da sosyal mesafe önlemleri göz ardı edilmemektedir.

 1. Çocuğumun kronik bir rahatsızlığı var. Bir atak durumunda otel gerekli donanıma sahip mi ya da yakınlarda hastane mevcut mu?

Gerekli sağlık personellerimizin 7/24 hizmet veriyor olması dışında hazırda bekleyen ambulanslar ile de acil müdahale edilmektedir. Ayrıca bu tarz durumlarda kullandığınız ilaçlar varsa, bilgilendirme ve tedarikinin yapılmasını sizden kamp öncesinde rica ediyoruz.

 1.  Çocuğum çekingen. Kamp süreci boyunca kendini ifade edemeyip sıkılmasından korkuyorum. Kendini koruyacak konumda olmadığı için de akran zorbalığı konusunda alacağınız önlemleri merak ediyorum.

Eğitimci kadromuz; akran zorbalığı, duygu ve düşüncelerini ifade etmede zorluk çekme ve bunun gibi çeşitli pedagojik konuları içeren konularda eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Eğitmenlerimiz en az 5 yıllık deneyime sahip, alanında uzman kişilerdir. Görevli personel kadromuz içerisinde yıllarca etkinliklerde yöneticilik yapmış bireyler de mevcuttur.  İstenmeyen durumlarda mevcut şartlara uygun olarak tecrübenin ve bilginin verdiği soğukkanlılıkla uygulanacak birçok yöntem bulunmaktadır. Ancak her çocuk ve olay farklı olduğu için size burada alınacak önlemleri sıralamak pek doğru olmayacaktır.

 1. Çocuğum henüz para hesabı yapamıyor. Kamp programında verdiğiniz hizmet bütün ihtiyaçlarını karşılar mı? Yanında para göndermeme gerek var mı?

Kamp programımız ”her şey dâhil sistem” şeklinde uygulanmaktadır. Oksijen Travel olarak kampçıların kamp dahilindeki tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Harcama yapmalarını gerektirecek herhangi bir gider kolu bulunmamaktadır.

 1.  Bursa’da oturmuyoruz. Şehir dışından gelip kampınıza katılabilir miyiz?

Elbette! Şehir dışından katılımlarınız bizi mutlu eder. Çocuklarınızı terminalde karşılıyor olacağız.

 1.  Aileler kampa dahil olabilir mi?

Kampımız 8-13 yaş arası çocuklara yönelik dizayn edilmiştir.  Çocukların yeni bir deneyim kazanmalarını, özgüven sahibi olmalarını, ailelerinden bağımsız vakit geçirmelerini çok önemsiyoruz. Sizin de çocuğunuzu kampa gönderme sebeplerinden bazılarının bunlar olduğuna inanıyoruz. Belirtilen duraklarda çocuklarınızı teslim edebilir ya da belirlenen otel sınırına kadar gelerek çocuğunuzu bize emanet edebilirsiniz.

 1.  İstediğimiz zaman çocuğumuzla iletişim kurabilir miyiz?

Çocukların etkinliklerinin bölünmesi, deneyimlerinin kalitesinin azalması en son istediğimiz unsurlardan biri.

Sizlerin bu konudaki hassasiyetinizi anlıyor ve hak veriyoruz. Buradan yola çıkarak gönlünüzü rahatlatacak uygulamalar sunuyoruz. Gün boyubirçok etkinlikte canlı yayın yapacağız. Ayrıca bütün gün çekilecek olan etkinlik görsellerini galeri halinde sizlerle paylaşacağız. 

Etkinliklerin bölünmeden ailelerin çocukları ile iletişim kurabilmeleri için belirlenen saat aralıklarını da sizlere bildirmekteyiz.Bu şekilde gerçekleşecek iletişimin çocukların motivasyon ve kazanımlarını sekteye uğratmayacağına inanıyoruz.

Çok özel olabilecek bazı durumlarda diğer çocukların etkilenmeyeceği şekilde bir görüşme ayarlaması söz konusu olabilmektedir. 

Bilgi & İletişim

0850 888 8008

0545 657 4536

[email protected]

Kükürtlü Mahallesi Kükürtlü Caddesi No 34/a Osmangazi/Bursa

Detaylar: Gezi Süresi 8 Gece 9 Gündür. 1 Gecesi Yolda Geçmek Kaydı İle Otel Konaklaması 7 Gece 8 Gündür. Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında ve Tek Bir Çocuk İçin Uygulanabilir. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Tur İçeresinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilemez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılarak Rotasyon Uygulaması Gerçekleştirilir. Afişe Edilen Fiyatlar “İNDİRİMLİ EK HİZMET BEDELİ” Baz Alınarak Hesaplanmıştır. Uçaklı Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Uçakların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Uçaklı Turlarda OKSİJEN TRAVEL, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Değişikliklerde OKSİJEN TRAVEL, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır. Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda OKSİJEN TRAVEL’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır. Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, OKSİJEN TRAVEL’un Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan OKSİJEN TRAVEL’un Sorumluluğu Yoktur. Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı OKSİJEN TRAVEL’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda OKSİJEN TRAVEL İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir. En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar. 27.12.2017 BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHILDIR.

İKLİM

Her mevsimi yağışlı olan genelde ılıman bir iklim tipidir. Cephe ve orografîk yağışlar hâkimdir. Bölgede kıyıya paralel yüksek dağların bulunması yağışların fazlalaşmasına ortam hazırlamıştır. Bölgede yağış miktarları arasında olmasa da en fazla yağış sonbaharda en az yağış ise ilkbaharda görülür. Bölge nemlilik açısından da ülkemizin en nemli bölgesidir. Bu nedenle bölgede yıllık ve günlük sıcaklık farkı fazla değildir. Aynı zamanda bölgede kış çok soğuk olmaz, ancak yağışlı geçer. Yağışlar daha çok yağmur şeklinde olup kar yağışı, don olayları görülebildiği gibi sık sık sis de görülür. Bölgede yaz ayları da ılıman geçer. En sıcak ayın ortalaması 22°C-24°C'ı geçmez. En soğuk ayın ortalama sıcaklığı ise her zaman 0°C'ın üzerindedir. Zaman zaman kuzeybatıdan gelen soğuk hava kütleleri bölgeyi etkilese de, bu etki bölgenin doğusuna gidildikçe kaybolur. Bölge coğrafî özelliklerine göre, sıcaklık ve yağış bakımından değişiklikler göstermektedir. Karadeniz üzerinden gelen serin ve nemli havanın Kuzey Anadolu Dağları boyunca yükselmesi ile yağışlar meydana gelir. Doğu Karadeniz Bölümü'nde yüksekliğin fazla olması nedeniyle en fazla yağış bu bölümde görülür. Yıllık yağış miktarı ortalama 2000 mm'dir (Rize 2300 mm). Kuzey Anadolu Dağlarının güney kesiminde ise bu değer, 300 mm'ye kadar düşer. Orta Karadeniz Bölümü ise, yüksekliğin azalması nedeniyle bölgenin en az yağış alan bölümüdür. Burada yıllık yağış miktarı ortalama 700 mm kadardır. Batı Karadeniz Bölümü'nde ise yükseltinin Doğu Karadeniz Bölümü'ne göre daha az olmasına paralel olarak bu bölümde yağışlar Doğu Karadeniz Bölümü'ne göre daha azdır. Yıllık yağış miktarı ortalama 1200 mm civarındadır. Bölge genelinde yıllık yağış miktarı özellikle Doğu Karadeniz Bölümü'nde 2000 mm'nin üzerine çıkabildiği gibi Orta Karadeniz Bölümü'nde 600 mm'ye kadar düşebilmektedir.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Bölgelerde verilen serbest vakit süreleri, müze ve ören yerlerinde verilen serbest vakitler turdan tura değişmekle birlikte, her gün düzenli olarak tur rehberi tarafından misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi, ilgili güne ait programı en iyi bilen kişi olduğundan, gezi noktalarına ve müze açılış saatlerine göre programını belirleyip, buna uygun saatte depar verecektir. Tura katılan her misafir, tur rehberinin bildireceği bu saatlere uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Her misafir program akışını aksatmamak ile mükelleftir. Otelden çıkış saatleri konusu da, bu duruma paralel olarak ayni şekilde belirlenmektedir. Otellerde genel olarak uygulanmakta olan, 14:00 Giriş – 12.00 çıkış saatleri uygulaması, Yurt içi Kültür Turlarında geçerli değildir. Otelden çıkış saatleri 08.00 dır. Ancak programın yoğunluğuna göre rehber bu saatte değişikliğe gidebilir. Böyle bir durumda, yeni saat Profesyonel Kokartlı Tur rehberi tarafından, bir gün öncesinde misafirlere bildirilmektedir.

 

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)
>NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)
>MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
>VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Kalkış - Dönüş Tarihleri
Uludağ Yaz Kampı

2.300,00 TRY

1.300,00 TRY

2.300,00 TRY
20 Temmuz - 26 Temmuz Satın Al

BENZER TURLAR
Uludağ Yaz Kampı

Uludağ Yaz Kampı

Uludağ Yaz Kampı
2300,00 TL Satın Al