Nergis Bahçeleri ve Sardes, Kuladokya Turu

2 Gün 1 Gece
375 TL 'den başlayan fiyatlarla
2 Gün 1 Gece

Yarım Pansiyon

Otobüs ile Gidiş Dönüş

.

NERGİS BAHÇELERİ VE SARDES, KULADOKYA TURU

1.Gün : İzmir -Nergis Bahçeleri -Yöresel Lezzetler -Mordoğan -Balıklıova-Kösedere -Ambardere Köyleri -Yeniliman -Saip Köyü

Siz değerli misafirlerimizle 02:00 Kent Meydanı 02:30 Görükle ‘de buluşarak Festivale isim veren Nergis çiçeği kadar güzel bir tura başlıyoruz. Nergis, güzellik olarak anılan bir aşk çiçeğidir. Programımıza sabah alacağımız ekstra kahvaltı sonrası Muhteşem kokusu ve Bahçeleriyle Mordoğan ve Karaburun köylerinde başlıyoruz. Nergis’in anavatanı olarak anılan bu köylerde çiçeğin efsanevi hikayesini dinlerken görsel ve kokusal güzelliğinden de etkileneceksiniz. Bir çok endemik bitki türlerini barındıran Karaburun gezisi ile programımıza devam ediyoruz. Gülbahçe, Balıklıova üzerinden Mordoğan, İncecik, Kösedere, Kaynarpınar, Amberseki Köyleri, Karaburun gezisi, Yeni Liman Köyü, Saip Köyü, Balıklıova’da kurubiye alışverişi sırasıyla gezeceğimiz bölgelerdir.Sonrasında serbest zaman olarak vakit geçiyoruz ve konaklama, akşam yemeği için otelimize geçiyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Güzergah üzerinde ekstra olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği : Serbest zaman olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelimizde, tur ücretine dahil olarak alınacaktır.

Konaklama: İzmir 3 ve 4 yıldızlı Standart Şehir Otelleri

 

2.Gün : Salihli -Sardes Antik Kenti -Kula -Kula Evleri -Kuladokya

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyor ve tarihte devlet güvensiyle paranın ilk basıldığı Lidya devletinin Başkenti olan Sardes Antik Kenti’ne geçiyoruz. Dini açıdan da önemli bir yeri olan Sardes, Batı Anadolu’daki yedi kiliseden biri olarak anılmaktadır. Antik kentin restore edilmiş olan ve ayakta kalan yapılarını geziyor, rehberimizden anlatımlarını dinliyoruz. Hamam, tiyatro,Bizans surları ve kilisesi görebileceğimiz eserler arasındadır. Sonrasında Lidya Krallığı’nın mezar Tümülüslerinin yer aldığı çok büyük ve gözalıcı eserleri olan Bintepe Tümülüsleri’ni görüyoruz. Sırada yanık ülke Kula var.

Kula: Türkevi olarak bilinen ahşap ev örneklerinin bolca olduğu Osmanlı dönemi Sivil mimarisi izlerini barındıran bir beldemizdir. Tipik bir Osmanlı Kent dokusunu görebileceğimiz Kuşa’da sokakları dolaşırken günümüze kadar bozulmadan gelebilmiş durumuna şahit olacaksınız. Adeta bir anıt kent durumunda olan bu mimari beldemizde gezimizi tamamladıktan sonra Kuladokya olarak bilinen ve Kapadokya bölgesini anımsatan peri bacalarıyla süslü olan bölge gezimiz için devam ediyoruz. Jeolojik, volkanik orjinli bir yapıya sahip olması yağmur ve erozyonun etkileriyle doğal oluşumların gerçekleştiği Kuladokya turumuzda fotoğraf çekilmek için serbest zaman veriyoruz ve ardından Bursa’ya dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Sizlerle buluştuğumuz noktalarda farklı bir Oksijen Travel etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyor ve turumuzu sonlandırıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde Açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği : Serbest olarak alınacaktır.

Not: Rehber öngörüsüne göre program içeriğinde değişiklikler yapılabilmektedir.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Ulaşım

Rehberlik Hizmeti,

1 Gece Yarım Pansiyon İzmir 3 ve 4* Standardı Otelleri Konaklama,

1 Sabah Kahvaltısı 

1 Akşam Yemeği

İzmir Köyleri Gezisi

Nergis Bahçeleri Gezisi

Sardes Antik Kenti Gezisi

Kula Gezisi

Zorunlu Seyahat Sigortası,

Otopark ve otoban ücretleri

Araç İçi ikramlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

İlk Gün Sabah Kahvaltısı

Müze- Ören Yeri Girişleri

Yemeklerde Alınacak İçecekler

Nergis Demeti

Öğle Yemeği

Otellerdeki Mini Bar Harcamaları

Kişisel Harcamalar

Rezervasyon Hattı:

0850 888 80 08

0545 657 45 36

ÖNEMLİ NOT: Turumuz 1 gece 2 gün olup, otel konaklaması 1 gece 2 gündür. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-2.99 yaş ücretsiz 3- 6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

​ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)
>NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)
>MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
>VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

 

Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Kalkış - Dönüş Tarihleri
-

375,00 TRY

450,00 TRY

375,00 TRY
08 Şubat - 09 Şubat Satın Al

BENZER TURLAR
Nergis Bahçeleri ve Sardes, Kuladokya Turu

Nergis Bahçeleri ve Sardes, Kuladokya Turu

Nergis Bahçeleri ve Sardes, Kuladokya Turu
375,00 TL Satın Al