• MAŞUKİYE SAPANCA ORMANYA: Sonbaharın en güzel turuna hazır mısınız ?
  • MAŞUKİYE SAPANCA ORMANYA: Sonbaharın en güzel turuna hazır mısınız ?
  • MAŞUKİYE SAPANCA ORMANYA: Sonbaharın en güzel turuna hazır mısınız ?
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Lüks Araçlarla Ulaşım
Sonbaharın en güzel turuna hazır mısınız ?

Saat 06:00 Görükle, 06:30 Kent Meydanında siz değerli misafirlerimizle buluşup keyifli bir gün için yola çıkıyor sırasıyla:

-Ormanya tabiat parkı

-Hobit evleri

-Ters ev

-Cam teras

-Maşukiye

-Sapanca 

Serbest vakitlerin ardından akşam belirleyeceğimiz saatte toparlanıyor ve dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Tüm misafirlerimiz ile bir başka organizasyonda görüşmek üzere tek tek vedalaşarak sizleri aldığımız noktalara geri bırakıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
Seyahat Sigortası
Rehberlik
Otopark Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
Öğle ve Akşam Yemekleri
Kişisel Harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

ÖNEMLİ NOT 1: Turumuz Günübirlik olarak gerçekleşmektedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-2.99 yaş ücretsiz 3 yaş ve üzeri yaş çocuklardan koltuk verme zorunluluğu olduğu için tam ücret alınmaktadır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#110
LOKASYON:
Maşukiye
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Görükle Batıkent Acemler Kent Meydanı
BİTİŞ:
Kent Meydanı Acemler Batıkent Görükle
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

799TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

MAŞUKİYE SAPANCA ORMANYA ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

9924

Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.