Likya Turu ( 3 Gece Konaklamalı )

İYİ SEÇİM!
  • Likya Turu ( 3 Gece Konaklamalı ): Jacques Cousteau'nun deyimiyle “Dünya’nın cenneti” dediği el değmemiş koylar
  • Likya Turu ( 3 Gece Konaklamalı ): Jacques Cousteau'nun deyimiyle “Dünya’nın cenneti” dediği el değmemiş koylar
  • Likya Turu ( 3 Gece Konaklamalı ): Jacques Cousteau'nun deyimiyle “Dünya’nın cenneti” dediği el değmemiş koylar
  • Likya Turu ( 3 Gece Konaklamalı ): Jacques Cousteau'nun deyimiyle “Dünya’nın cenneti” dediği el değmemiş koylar
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Ölüdeniz Yamaç Paraşütü İmkanı
  • Göcek - Tam Gün 12 ADALAR Mavi Yolculuk İmkanı
  • Lüks Araçlarla Ulaşım
  • Akyaka Tekne Turu İmkanı
  • Jeep Safari ( Tlos Antik Kenti – Saklı Kent Kanyonu – Gizli Kent ) Tur İmkanı
Jacques Cousteau'nun deyimiyle “Dünya’nın cenneti” dediği el değmemiş koylar

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Gökova – Akyaka –Tam Gün Mavi Yolculuk – Fethiye 1 gün programını görmek için tıklayınız

Siz değerli misafirlerimiz ile 00:30 Kent Meydanı 01:00 Görüklede buluşarak bir çok anı ile döneceğiniz turumuza gece yolcuğumuz ile başlıyoruz Gece yolculuğumuzun ardından güne merhaba diyerek Aydın,Çine, Muğla üzerinden yöre insanının deyimiyle “Deve Bağırtan” olarak da bilinen SAKAR GEÇİDİ ne ulaşıyoruz. Batı Menteşe Dağları’nın geçit verdiği bu nokta verilen kısa bir mola veriyoruz, Gökova Körfezi’nin güzelliğini sizlere fotoğraflama imkânı verecek. Daha sonrasında evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, AKYAKA beldesine geliyoruz. Buradan arzu eden misafirlerimizle birlikte GÖKOVA tekne turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz. Denizler tanrısı Posedion sarayına ev sahipliği yapan, Mısır Kraliçesi Kleopatra nın hayranlık duyup kendi adını verdiği plajı bünyesinde barındıran, Jacques Cousteau nun deyimiyle “Dünya’nın cenneti” dediği Gökova nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. (Tekne turuna katılan misafirlerimiz öğle yemeklerini tekne turu ücretine dahil olarak teknede alabilirler.)Gelibolu Adası, Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, Sedir Adası Kleopatra Plajı ( Plaja giriş müze kartı veya ücretlidir.) İncekum, Lacivert Koy demir atıp yüzeceğimiz koylar arasında (1.Mavi Yolculuk) Günbatımına doğru bitecek olan bu eşsiz günün ardından Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz bir doğa harikası olan ve Batı Menteşe Dağlarının altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu, Avrupa’dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olduğu gibi, aynı zamanda Sutavuğu, Suyılanı, Susamuru gibi nesli tükenme tehlikesi altında olan canlılara da ev sahipliği yapan, Torik, Levrek, Kefal gibi sayısız tür balığın, yer yer 5 metreye kadar uzanan sualtı sarmaşıklarına yumurta bırakmaya geldiği Azmak Çayı'nda fotoğraf çekebilirler. Akyaka’dan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılarak Göcek üzerinden Fethiye de ki otelimize ulaşıyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde.

DİĞER DETAYLAR

Kahvaltı: Akyaka'da Anlaşmalı restoranımızda ya da Serbest olarak alınacaktır. ( Ekstra )

Tekne Turu: Akyaka Tekne Turu ( Ekstra )

Öğle Yemeği: Teknede Alınacaktır. ( Izgara tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz veya Izgara Çupra+Salata+Karpuz ( Balık için ekstra ücret alınmaktadır. )

Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır.

Konaklama: Cenk Bey Otel

Not: Program gereği, otele giriş yapmadan tura başlangıç yapıldığı için, misafirlerimize kolaylık olması açısından, yüzme molalarında kullanacakları plaj malzemelerini ayrı bir çanta içerisinde otobüs de yanlarına almaları rica olunur.Konaklama: Cenk Bey Otel vb

2.

Gün
Ölüdeniz Yamaç Paraşütü / Göcek - Tam Gün 12 ADALAR Mavi Yolculuk 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından;

Seçim 1: Arzu eden misafirler sabahın erken saatlerinde, otelden alınarak, özel araçlar ile muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölü Deniz’e tekrar aşık olacaksınız.)

NOT: Yamaç paraşütü etkinliği sabah erken saatlerde olup gün içerisinde Jeep safari veya Tekne turu etkinliklerine katılım sağlayabilirsiniz.

Seçim 2: 12 Adalar Mavi Yolculuğuna katılmak için otelimizden ayrılıyoruz. Fethiye merkezden hareket ederek Türk turizminin en önemli tatil beldelerinden biri olan Göcek e geliyoruz. Göcek limanından bineceğimiz teknemizle, Fethiye körfezinin birbirinden güzel adalarını gezip, Akdeniz in kokusunu içimize çekerek, koylarında gün boyu bol bol denize giriyoruz. Gezeceğimiz yerler arasında Göcek Adası, Yassıca Adası, Hürriyet Adası, Zeytinli Ada, Bedri Rahmi Koyu, Boynuz Bükü, Domuz adası vb. sayılabilir ( 2 Mavi Yolculuk ). Günün sonuna doğru Göcek limana geri dönüyoruz. Ve bu şirin Tatil beldesinde serbest zaman veriyoruz.

Seçim3: Fethiye jeep safari turu yoğun bir program olmakla birlikte konsepti diğer turlardan tamamen farklıdır. Unutulmaz maceralar, kanyon yürüyüşü ve su savaşlarıyla ruhunuzdaki çocuk eğlencenin doruklarına çıkacak. Bu programda tüm ruhu genç, maceraperest misafirlerimizi bekliyoruz. Rehberimiz ile yapacağınız kanyon yürüyüşünde doğanın sunmuş olduğu mükemmelliğe tanıklık edeceksiniz.Alacağımız öğle yemeğimizin ardından programa isteyen misafirlerimizin Tubing ( funny rafting) aktivitesine katılmasıyla devam edeceğiz. Gün sonu çamur banyomuzla aktivitemizi tamamlayıp Fethiyede bulunan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. Gecesinde dileyen misafirlerimiz ile Fethiye barlar sokağı bizleri bekliyor.

ÖNEMLİ NOT: Ekstra turlar yeterli katılımcı sayısına ulaştığı takdirde düzenlenmektedir.

DİĞER DETAYLAR

Kahvaltı: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır.

Öğle Yemeği: Teknede Alınacaktır. ( Izgara tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz veya Izgara Çupra+Salata+Karpuz ( Balık için ekstra ücret alınmaktadır. )

Ekstra Turlar: Yamaç Paraşütü, 12 Adalar Tekne Turu, Jeep Safari

Akşam yemeği: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır.

Konaklama: Cenk Bey Otel
Konaklama: Cenk Bey Otel vb

3.

Gün
Ölüdeniz / 6 Adalar Tekne Turu 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından;

Seçim1:Dileyen misafirlerimizle Ölüdeniz denince ilk akla gelenlerden Kelebekler Vadisi’nde de dahil olduğu 6 adalar tekne turuna katılıyor. Bu programımızda Deve plajı, Akvaryum koyu, soğuk su koyu ve Aziz Nikola adası gibi 5 – 6 adet durakta yüzme molası veriyoruz. Dilerseniz teknede güneşlenebilir,dilerseniz maviden turkaza denizde renk geçişlerini izleyebilir ve denize girebilirsiniz. Akşam saat 18:00’a kadar Ölüdeniz’i asla unutmayacağınız bir gün geçirebilirsiniz.

Seçim2: Dalyan tekne turu seçimi için, Fethiye den hareketle DALYAN a geliyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölü ne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan BYBLİS ve KAUNOS un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kaya oyma Kral Mezarlarını görüyoruz. Ve tabiki Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için teknemizle İztuzu plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek otobüsümüze ulaşıyoruz.
Seçimlerimize bağlı olarak günümüzü tamamladıktan sonra Bursa’ya ulaşmak üzere yola çıkıyor ve siz sayın misafirlerimizi, bir başka Oksijen Travel organizasyonunda buluşmak dileğiyle gece yarısı sonrası saatlerde Bursa’da, aldığımız noktalara bırakıyoruz.

ÖNEMLİ NOT: Ekstra turlar yeterli katılımcı sayısına ulaştığı takdirde düzenlenmektedir.

DİĞER DETAYLAR

Kahvaltı: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır.
Öğle Yemeği: Teknede Alınacaktır. ( Izgara tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz veya Izgara Çupra+Salata+Karpuz ( Balık için ekstra ücret alınmaktadır. )
Ekstra Turlar: 6 Adalar Tekne Turu / Dalyan Tekne Turu
Akşam Yemeği: Serbest Olarak Alınacaktır. ( Ekstra )Konaklama: Cenk Bey Otel vb

4.

Gün
Serbest Zaman 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah Otelde alacağınız açık büfe kahvaltı sonrası 

Rehberinizin otelden vereceği çıkış saatine kadar serbest zaman şeklinde programımız gerçekleşmektedir. Ardından dönüş yolcuğuluna geçilmektedir. Siz değerli misafirlerimizle farklı bir Oksijen Travel etkiliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
Rehberlik Hizmeti
Zorunlu Seyahat Sigortası
3 Gece Otel Konaklaması
Otelde 3 Açık Büfe veya Set Menü Kahvaltı
Otelde 3 Açık Büfe veya Set Menü Akşam Yemeği

HARİÇ OLANLAR:
Tüm Özel Harcamalar
Müze ve Ören Yeri Girişleri
Tüm Yemeklerde ve Otelde Alınan İçecekler

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

ÖNEMLİ NOT: Turumuz 3 gece 4 gün olup, 3 Gece Otel konaklaması mevcut. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-2.yaş ücretsiz üzeri yaş grubundan ücret alınmaktadır.

TEKNE TURLARI HAKKINDA: Programlarımızda gerçekleştirilen tekne turlarımızda yüzme molaları için belirttiğimiz koyların hangilerinde mola verileceğine - YOĞUNLUK, RÜZGAR YÖNÜ ve ŞİDDETİ,BERRAKLIK, DENİZDEKİ AKINTI Vb.- etkenlerden dolayı TEKNE KAPTANI TARAFINDAN KARAR VERİLİR.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#81
LOKASYON:
Fethiye
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
KENT MEYDANI ACEMLER BATIKENT
BİTİŞ:
KENT MEYDANI ACEMLER BATIKENT
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

2.100TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Likya Turu ( 3 Gece Konaklamalı... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.