Kaş & Kaputaj & Patara & Likya & Olimpos Turu

8 Gün 7 Gece
1500 TL 'den başlayan fiyatlarla
8 Gün 7 Gece

Alkolsuz Yarım Pansiyon

Otobüs ile Gidiş Dönüş

Kaş & Kaputaj & Patara & Likya & Olimpos Turu

Kaş & Kaputaj & Patara & Likya & Olimpos Turu 
 

Bursa çıkışlı 8 Günlük Tatil Turu ( 7 Gece 8 Gün 6 Gece Konaklamalı )


KAŞ’tan PATARA’ya

ÖLÜDENİZ’den KEKOVA’ya

6 gece konaklamalı

Dalyan, İztuzu plajı, Akyaka, Ölüdeniz,

6 Adalar, Kelebekler Vadisi, Saklıkent, Gizlikent, Kaş, Kalkan, Kaputaj, Patara, Kum Tepesi, Kekova, Demre, Olimpos, Adrasan, SuluAda, Yanartaş

 

Bu programın başlıca ayrıcalıkları,

Bursa başlangıç ve Bursa Bitişli olmasıyla ekstra ulaşım almayacaksınız.
6 Gün boyunca çeşitli etkinliklere katılma imkanı!
Sulu Ada veya  Sazak Koyu, Akseki Koyu, Korsan Koyu, Ceneviz Koyu, Amerikan Koyu, Fener Koyu gibi turkuaz denizde yüzme imkanı !

Bungalov evlerde doğayı yaşayarak konaklama imkanı!
Yanartaş Gezisi,Mehtap Turu ve Kemer İnferno / Aura Club etkinlikleri ile gece eğlence ikanı !
ekova’da üçağızın görüleceği tekne turu!
Kaş içinde serbest zaman!
2020 yılı teması PATARA gezisi!

Akyaka'da Azmak nehri tekne turu !
Sedir Adası - Kleopatra Plajı, ÖlüDeniz Plajı, Kelebekler Vadisi gibi turkuaz denizde yüzme imkanı !
Jeep Safari - Saklıkent Kanyonu ve Gizli Kent Şelalesi ile gün boyu eğlence imkanı !
Adrenalin tutkunları için Yamaç Paraşütü imkanı!
Tekne ile sazlıkların arasında gezebileceğiniz, Caretta Caretta'larıyla meşhur İztuzu plajında yüzebileceğiniz ve Kral Mezarlıklarını göreceğiniz Dalyan Tekne Turu imkanı!
Konaklama Günü boyunca Sabah kahvaltısı ve Akşam yemekleri dahil hizmet !

 

1.Gün: Gece Yolculuğu

Belirlenen saatlerde 23:00  Görükle ve 23: 30  Kent Meydanı duraklarında siz değerli misafirlerimiz ile buluşarak yolculuğumuza başlıyoruz. Kütahya, Afyon, Burdur güzergahından Olimpos’a doğru yola çıkıyoruz.

2.Gün:Adrasan-Tekne Turu-Olimpos-Yanartaş

Vereceğimiz ihtiyaç molalarından sonra sabah saatlerinde, şehrin bütün kargaşasından uzaklaştığınızı hissedercesine Olimpos bölgesine has, tamamı ağaç evlerin olduğu bölgeden geçiyoruz. Burada Yarıkpınar isimli anlaşmalı olduğumuz restorantımızda talep eden misafirlerimiz ile kahvaltımızı alıyoruz. Portakal ağaçlarının arasında, dere kenarında bulunan mekanımızda yorgunluğumuzu attıktan sonra  Türkiye'nin en güzel on koyundan biri olan Adrasana doğru yola çıkıyoruz.  M.Ö 78 yıllarında korsan gemilerinin gizlendiği  ( Sulu Ada veya  Sazak Koyu, Akseki Koyu, Korsan Koyu, Ceneviz Koyu, Amerikan Koyu, Fener Koyu )  gibi bu hafızalarımıza kazınacak muhteşem koylarda, doyasıya yüzmek ve bu görselliklere şahit olmak  üzere Adrasan sahilinden bizim için ayrılmış teknemize binip turumuza çıkıyoruz. Turkuaz renginde ki her koy birbirinden güzel, her koy birbirinden farklı Türkiyenin Maldivleri dediğimiz bu koylarda özellikle Ceneviz koyunda caretta carettaları doğal yaşam alanlarında gözlemleme imkanımız bile olacaktır. Ceneviz koyunda ki doğal kil sayesinde de cilt maskesi yapıp cildinizin ferahladığını ve saçlarınızın ipek gibi olacağını deneyimleyebilirsiniz. Öğlen yemeğimiz muazzam çupra balığı, salata, makarna olacaktır. Yemek sonrası çay ve meyve ikramlarıyla sabah 10 :00 dan 18:00'a kadar doyasıya eğlence ve müziğin olduğu bu güzel tekne turumuzun akşam finalini toplu bir fotoğrafla atmosferimizi ölümsüzleştiriyoruz. Akşam yemeği ve istirahat için bizi limanda bekleyen aracımıza binip tesise hareket ediyoruz. Sonrasında talep eden misafirlerimiz ile Yanartaş’a gidiyoruz. Yanartaş, Tahtalı dağının eteklerinde, deniz seviyesinden 250 m yüksekte bulunmaktadır. Gece yaptığımız bir etkinlik olan bu bölge gizemli atmosferi ve doğal görsellikleriyle muhakkak gidilmesi görülmesi gereken bir bölgedir. Tesiste aldığımız akşam yemeğinin ardından belirlediğimiz saatlerde araçlarımıza biniyor, Yanartaş mevkiine gidiyoruz. Günümüzde, ormanın içerisinde, açık bir kayalık alanda 20 kadar yanar taş  çıkış noktası vardır. MÖ. 4. yüzyıldan beri yazarlar metinlerinde bu gizemli yanan taşlardan söz etmektedirler. Ateşin bulunduğu yerin yakınlarındaki kalıntılar antik bir Bizans Kilisesine aittir. Bu etkinlik için, rahat yürüyüş ayakkabısı, spor kıyafet, el feneri, su bulundurmanız tavsiyedir.

Önemli Bilgi: Olimpos antik kenti Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müze ve ören yeridir. Müze kart, 18 yaş altı, 65 yaş üstü ücretsizdir. Bu kriterlerin dışında olup bilet alma durumu olan  Oksijen Travel misafirleri de avantajlı tarifeden faydalanacaklardır (Konu ile ilgili rehberimiz gerekli açıklamaları yapacaktır )

DİĞER DETAYLAR

Sabah kahvaltısı: Belirlenen restorantta ekstra alınacaktır(ekstra)

Öğle yemeği:Tekneye katılan misafirler ücrete dahil olarak alacaktır.

Akşam yemeği:Konaklama tesisimizde ücrete dahil olarak alınacaktır.

Adrasan Tekne Turu: Ekstra

Yanartaş Gezisi: Ekstra

KONAKLAMA: Olympos Rüya Pansiyon

3.Gün:Olimpos Antik Kenti-Kemer/Mehtap Tekne Turu

Sabah tesisimizde kahvaltımızı aldıktan sonra,  gün boyu serbest zaman olarak değerlendireceğimiz bugünde, dileyen misafirlerimiz, istirahat edebilir veya tesisin içinde ki çardaklarda kahve keyfi yapabilir, dileyen misafirlerimiz bölgeyi bisiklet veya atv kiralayarak keşfe çıkabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise M.Ö 300 yıllarında inşa edilen Olimpos antik kentinin mistik havası eşliğinde içinden geçerek muhteşem Olimpos sahilinde  denizin ve güneşin tadını çıkartabilirler. Ardından açık büfe akşam yemeğimizi alıp, keyif çaylarımızı ve kahvelerimizi içtikten sonra, gündüz tadını çıkarttığımız denizin bu sefer gece atmosferini yaşamak üzere bizim için ayrılmış özel tekne ile uygun bir koya gidiyor burada demir atıyoruz. Gecenin o eşsiz sessizliği Ay'ın denize vuran ışığı ve bu güzel atmosfere has fasıl, sanat müziği, romantik müzikler eşliğinde bu geceye demini vuruyoruz. Gece olmasına rağmen denizin dibini rahatlıkla görebileceğiniz gibi dileyen misafirlerimiz, hazırlıklı gelip gece denize girebilir, bu eşsiz deneyimi yaşayabilirsiniz. Uygun bir saatte bu güzel atmosferi geride bırakıp tesise geri dönüş yapıp istirahete çekiliyoruz.

Tekne turuna alternatif olarak misafirlerimiz için;

KEMER INFERNO / AURA CLUP'a gidiyoruz : Akşam yemeğimizi tesiste aldıktan sonra, belirlenen saatlerde buluşup, kemerin en görkemli ve ünlü sanatçıların, özellikle yabancı turistlerin tercih ettiği gece kluplerinden olan Aura veya İnferno ya gidiyoruz. Oksijen Travel misafirleri için önceden rezervasyon yaptığımız clupte bize ayrılan yere geçip, dans, müzik, eğlence üçlüsünün bir arada yaşandığı bu gecenin doyasıya tadını çıkartıyoruz. Gecenin ilerleyen saatlerinde görsel şov köpük partisi ile gecenin finalini yapıp bu güzel eğlence mekanına veda ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz o gece gece clubine girmek istemezler ise kemer merkezde ki diğer eğlence mekanlarını keşfedebilirler.  Saat 03:00 civarı bizleri bekleyen aracımıza binip konakladığımız tesise dönüş yapıyor ve istirahate çekiliyoruz.     

DİĞER DETAYLAR

Sabah kahvaltısı konaklama tesisimizde ücrete dahil olarak alınacaktır.

Öğle yemeği serbest zamanda alınacaktır(ekstra)

Akşam yemeği konaklama tesisimizde ücrete dahil olarak alınacaktır.

Mektap Tekne Turu(ekstra)

Clup Turu(ekstra)

KONAKLAMA: Olympos Rüya Pansiyon

4.Gün:Kekova Tekne Turu-Demre

Sabah tesiste alacağımız açık büfe kahvaltının ardından, saat 08:00 da tesisten ayrılıyor ve Antalya'nın gizli kalmış noktalarından birisi de Üçağız’a geçiyoruz. Burası daha çok antik adı "Kekova" olarak biliniyor. Kekova eski bir Likya kenti. Bölgenin en önemli liman şehirlerinden bir noktadır. Talep eden misafirlerimiz ile tekne turuna çıkıyoruz.Tekne turumuzda Üçağızın görülmesi gereken antik kenti olan Theimussa antik kentine uğruyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alıyor ve gün boyunca belirlenen koylarda denize girebiliyoruz. Saat 17:30 gibi bitecek aktivitemizin ardından konaklama ve istirahat için belirlenen otelimize geçiyoruz.

DİĞER DETAYLAR

Sabah kahvaltısı konaklama tesisimizde ücrete dahil olarak alınacaktır.

Öğle yemeği tekne turuna katılan misafirler tekne ücretine dahil olarak alacaktır.

Akşam yemeği konaklama otelimizde ücrete dahil olarak alınacaktır.

Kekova tekne turu: (ekstra)

KONAKLAMA: Bölgenin standart 3* - 4* otelleri

5.Gün  Kaş - Kaputaj Plajı – Kalkan - Patara Antik Kenti - Kum Tepeleri

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından belirlenen saatte otelden çıkış yapıyoruz. İlk olarak uzun bir çarşıya sahip olan ,alışveriş yerleri, restorantları ve tatlı sokakları olan Kaş’a geçiyoruz. Burada misafirlerimiz serbest zaman geçirebilir.Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşarak Patara’ya geçiyoruz. İlk olarak Kaş ile Kalkan arasındaki sahil yolu üzerinde bulunan kanyon ağzı plajı olarak bilinen Kaputaj plajında mola veriyoruz. Fotoğraflarımızı çektikten sonra yola devam ediyoruz.(bu noktada denize girme molası yoktur). Ardından Akdeniz’in muhteşem tarihi ve doğası ile büyüleyen minik sahil kasabası Kalkan’a geçiyoruz. Harika bir doğaya sahip olan bu kasaba, özellikle İngiliz turistlerin akınına uğramaktadır. Ünlü tarihçi Heredot bu küçük kasaba için ‘Dünya’da yıldızlara en yakın yer’ ifadesini kullanmıştır. Birçok uygarlık döneminde hep ön planda olan bu kasabayı geziyoruz. Rehberimizin vereceği zamanda buluşuyor ve günümüzün son noktası olan Patara Antik Kentine geçiyoruz. Likya Birliği'nin oy hakkına sahip 16 şehrinden biri olan Patara, Büyük İskender'in kuşattığı kentler arasında yer alıyor. Mitolojik öykülerde Patara'yı su perisi Lykia ile birlikte Apollon'un oğlu Paturus'un kurduğu belirtilmektedir. Noel Baba olarak bilinen Saint Nicholas'ın da Pataralı olduğu söyleniyor. Bu noktaları gördükten sonra Patara Antik Kenti'nin sahilinde yer alan Patara Plajı, tarihi ve kültürel mirasıyla ziyaretçilerine muhteşem bir deneyim sunmaktadır. Burada Afrika’da bulunan çölleri anımsatan kum tepelerini görüyoruz. Ülkemizde nadir görülen bu olay özellikle fotoğraf çekmeyi sevenler için ilgi odağı olmuş durumdadır.Adeta çölde bir gezinti yapma duygusu uyandırmaktadır. Rehberimizin belirlemiş olduğu saatte buluşarak Fethiye merkezde bulunan otelimize geçiyoruz. Misafirlerimizi istirahat için serbest bırakıyoruz.

DİĞER DETAYLAR

Sabah kahvaltısı otelimizde ücrete dahil olarak alınacaktır

Öğle yemeği serbest zamanda alınacaktı(ekstra)

Akşam yemeği otelimizde ücrete dahil olarak alınacaktır.

KONAKLAMA:Fethiye Cenk Bey Otel v.b

6.Gün Tlos Antik Kenti- Saklıkent-Gizlikent

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından talep eden misafirlerimiz ile safari turuna çıkıyoruz. Fethiye jeep safari turu yoğun bir program olmakla birlikte konsepti diğer turlardan tamamen farklıdır. Unutulmaz maceralar, kanyon yürüyüşü ve su savaşlarıyla ruhunuzdaki çocuk eğlencenin doruklarına çıkacak. Bu programda tüm ruhu genç, maceraperest misafirlerimizi bekliyoruz. Rehberimiz ile yapacağınız kanyon yürüyüşünde doğanın sunmuş olduğu mükemmelliğe tanıklık edeceksiniz. Alacağımız öğle yemeğimizin ardından programa isteyen misafirlerimizin Tubing ( funnyrafting) aktivitesine katılmasıyla devam edeceğiz. Gün sonu çamur banyomuzla aktivitemizi tamamlayıp Fethiye de bulunan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. Gecesinde dileyen misafirlerimiz ile Fethiye barlar sokağı bizleri bekliyor.

DİĞER DETAYLAR

Sabah kahvaltısı otelimizde ücrete dahil olarak alınacaktır

Öğle yemeği jeep safari programına katılan misafirler için ücrete dahildir.

Akşam yemeği otelimizde ücrete dahil olarak alınacaktır

Jeep Safari (ekstra)

KONAKLAMA:Fethiye Cenk Bey Otel v.b

7.Gün Ölüdeniz-6 Adalar Tekne Turu

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından talep eden misafirlerimiz ileÖlüdeniz denince ilk akla gelenlerden Kelebekler Vadisi’nde de dahil olduğu 6 adalar tekne turuna katılıyor. Bu programımızda Deve plajı, Akvaryum koyu, soğuk su koyu ve Aziz Nikola adası gibi 5 – 6 adet durakta yüzme molası veriyoruz. Dilerseniz teknede güneşlenebilir, dilerseniz maviden turkaza denizde renk geçişlerini izleyebilir ve denize girebilirsiniz. Akşam saat 18:00’a kadar Ölüdeniz’i asla unutmayacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Tekne turumuzun ardından istirahat için otelimize geçiyoruz.

DİĞER DETAYLAR

Sabah kahvaltısı otelde ücrete dahil olarak alınacaktır

Öğle yemeği tekne turuna katılan misafirlere ücrete dahil olarak alınacaktır

Akşam yemeği otelde ücrete dahil olarak alınacaktır

6 Adalar Tekne Turu (ekstra)

KONAKLAMA:Fethiye Cenk Bey Otel v.b

8. Gün Dalyan –Dalyan Tekne Turu- Akyaka –Azmak Tekne Turu-Bursa

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından bavullarımızı alarak otelden ayrılıyoruz. Muğla ilinin Ortaca ilçesine bağlı Dalyana geçiyoruz.Dalyan, Akdeniz kıyısında yer alan, deniz, doğa, tarih ve tatil kavramlarının birbirine geçtiği nezih bir yer.Dalyan Boğazı olarak adlandırılan, Köyceğiz Gölü ile Akdeniz arasında kıvrıla kıvrıla uzayan zümrüt yeşili sazlık ve lagünlerin kenarına kurulmuştur. Burada talep eden misafirler tekne turlarına katılabilirler.(ekstra) Adı henüz pek duyulmamış, ancak gittiğinizde sizi kendine hayran bıraktıracak çok sayıda ilginç yerleri bulunmaktadır. Son olarak ise evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, AKYAKA beldesine geliyoruz.Buradan arzu eden misafirlerimizle birlikte GÖKOVA tekne turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz. Akyaka’nın huzurlu sokaklarında vakit geçirdikten sonra turumuzu sonlandırıyor ve Bursa’ya doğru yola çıkıyoruz. Tüm misafirlerimizle almış olduğumuz noktalarda farklı bir OKSİJEN TRAVEL organizasyonunda yeniden görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

DİĞER DETAYLAR

Sabah kahvaltısı otelde ücrete dahil olarak alınacaktır

Öğle yemeği serbest zamanda alınacaktır(ekstra)

Dalyan tekne turu (ekstra)

Azmak tekne turu (ekstra)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

-Gidiş dönüş ulaşım

-6 gece otelde konaklama (olimpos konaklama bungalov evlerdir)

-Otelde alınacak 6 sabah kahvaltısı

-Otelde alınacak 6 akşam yemeği

-Rehberlik hizmeti

-Oksijen Travel güvencesi

-Seyahat sigortası

-Otopark hizmetleri

-Araç içi ikramlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-Tüm ekstra aktiviteler

-Kişisel harcamalar

- Müze ve ören yeri girişleri

Ücretlendirme

1.Tarih=12-19 Nisan 2020 – 1300 TL

2.Tarih=3-10 Mayıs 2020– 1300 TL

3.Tarih=24-31 Mayıs 2020 (Ramazan bayramı tatili)– 1800 TL

4.Tarih=7-14 Haziran 2020 – 1500 TL

5.Tarih=21-28 Haziran 2020– 1500 TL

6.Tarih=5-12 Temmuz 2020– 1500 TL

7.Tarih=19-26 Temmuz 2020– 1500 TL

8.Tarih=1-8  Ağustos 2020 (Kurban bayramı tatili)– 1800 TL

9.Tarih=16-23 Ağustos 2020– 1500 TL

10.Tarih=23-30 Ağustos 2020– 1500 TL

11.Tarih=6-13 Eylül 2020– 1500 TL

EKSTRA AKTİVİTELERİMİZ – İsteğe Bağlıdır - ( Yeterli Sayıya ulaşılırsa gerçekleşecektir.)


Tekne Turu                                   :(Ulaşım + Öğle Yemeği Çupra + Makarna + Salata + Meyve +Çay)

Yanartaş Gezisi                        :(Rehberlik+ Ulaşım + Ören Yeri Giriş )

Rafting Turu                             :(Rehber + Ulaşım + Ekipman + Öğle Yemeği )

Mehtap Tekne Turu                 : (Ulaşım + Tekneye Giriş Ücreti )

Kemer Inferno & Aura Club   :(Giriş + ulaşım )
Kekova Tekne Turu                 :( Ulaşım + Öğle Yemeği )
Jeep Safari Turu                      : ( Ulaşım + Saklıkent ve Gizlikent gezisi + Öğle yemeği )

Yamaç Paraşütü                     :( Ulaşım + Yamaç Paraşütü / Talebinize göre video çekimi )

Ölüdeniz 6 Adalar Tekne Turu : ( Ulaşım + Tekne Turu + Öğle Yemeği )
Dalyan Tekne Turu                : ( Ulaşım + Tekne Turu + Öğle Yemeği )

Azmak Tekne Turu                : ( Ulaşım +Tekne Turu )

Ekstra tur fiyatları özel gün ve dönemlerde bölgedeki işletmelerce değişebilir. Oksijen Travel ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.

Bilgi ve Rezervasyon Hattı;

 0850 888 80 08

 0545 657 45 36                                                                                                                                                        

ÖNEMLİ NOT: Turumuz 7 gece 8 gün olup, otel konaklaması 6 Gecedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-2.99 yaş ücretsiz 3- 6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ 

MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz) 

NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.) 

MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvdoynatıcı (cep telefonu kullanılabilir) MIDIBUSLER: (17 - 24 KiĢi Sayılarında Kullanılır) 

ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 

VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 

MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd vedvd oynatıcı MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları,rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

 

Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Kalkış - Dönüş Tarihleri
Kaş & Kaputaj & Patara & Likya & Olimpos Turu

1.500,00 TRY

2.100,00 TRY

1.500,00 TRY
07 Haziran - 14 Haziran Satın Al
Kaş & Kaputaj & Patara & Likya & Olimpos Turu

1.500,00 TRY

2.100,00 TRY

1.500,00 TRY
21 Haziran - 28 Haziran Satın Al
Kaş & Kaputaj & Patara & Likya & Olimpos Turu

1.500,00 TRY

2.100,00 TRY

1.500,00 TRY
05 Temmuz - 12 Temmuz Satın Al
Kaş & Kaputaj & Patara & Likya & Olimpos Turu

1.500,00 TRY

2.100,00 TRY

1.500,00 TRY
19 Temmuz - 26 Temmuz Satın Al
Kaş & Kaputaj & Patara & Likya & Olimpos Turu

1.800,00 TRY

2.400,00 TRY

1.800,00 TRY
01 Ağustos - 08 Ağustos Satın Al
Kaş & Kaputaj & Patara & Likya & Olimpos Turu

1.500,00 TRY

2.100,00 TRY

1.500,00 TRY
16 Ağustos - 23 Ağustos Satın Al
Kaş & Kaputaj & Patara & Likya & Olimpos Turu

1.500,00 TRY

2.100,00 TRY

1.500,00 TRY
23 Ağustos - 30 Ağustos Satın Al
Kaş & Kaputaj & Patara & Likya & Olimpos Turu

1.500,00 TRY

2.100,00 TRY

1.500,00 TRY
06 Eylül - 13 Eylül Satın Al

BENZER TURLAR
Kaş & Kaputaj & Patara & Likya & Olimpos Turu

Kaş & Kaputaj & Patara & Likya & Olimpos Turu

Kaş & Kaputaj & Patara & Likya & Olimpos Turu
1500,00 TL Satın Al