Filipinler Turu

13 Gün 12 Gece
11300 TL 'den başlayan fiyatlarla
13 Gün 12 Gece

Uçak ile Gidiş Dönüş

.

FİLİPİNLER TURU

1 .Gün: ISTANBUL/MANILA (FİLİPİNLER) UÇUŞU

14:25 İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 11:45’de hazır bulunuyoruz. SINGAPUR HAVA YOLLARI kontuarında işlemlerimizi yapıyoruz. Singapur aktarmalı olarak Filipinler’in başkenti Manila’ya saat 14:25’de uçuyoruz. Geceleme uçakta.

2.Gün: MANİLA

Manila’ya 15:30’da varıyoruz. Havaalanı transferimizin ardından şehir merkezindeki otelimize yerleşiyoruz.Otele yerleşir yerleşmez, eşyalarımızı bıraktıktan sonra bugün için serbest saatlerimiz olacak...AKŞEM YEMEĞİ yerel restoranda alınacaktır. Geceleme şehir merkezimizdeki otelimizde.

3.Gün: MANILA-BOHOL

11:20 12:45 Sabah otelde kahvaltı / uçuş saatimi 11:20 - havalimanına hareket. otelimizi boşaltıp özel aracımızla havaalanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. adaları aşarak, muhteşem bir yolculukla Bohol’a ulaşacak. Bugün Filipinler’in doğal güzellikleri ve dünyanın en enteresan hayvanı tarsierleriyle ünlü Bohol’a ulaşıyoruz. Bohol, dünya mirası listesinde de kendine yer bulmuş Çikolata Tepeleri ile ünlü. Havaalanından transferimiz ile Panglao Adası’na geçiyoruz. Panglao köprüler ile Bohol Adası’na bağlanıyor. Adanın otellerinin bulunduğu, sırt çantalıların cirit attığı asıl konaklama bölgesi ise Panglao.Bugün hep beraber okyanusun güzelliklerini keşfediyoruz. Tüm gün tropikal adanın keyfini çıkarıyoruz.

4.Gün: BOHOL – ÇİKOLATA TEPELERİ TURU

Bugün erken saatlerde uyanıyoruz. Bohol’de bulunma sebebimiz olan Çikolata Tepeleri turu için hazırız.Panglao’dan özel araçlarımızla tura başlıyoruz. Önce Bohol’deki milli parka uğruyor ve dünyada sadece Güney Filipinler’deki adalarda Endonezya’nın belirli bölgelerinde bulunan, dünyanın en küçük maymun familyasından gelen “tarsier”leri görüyoruz. Rehberimiz bize bu sevimli hayvanlar hakkında bilgi veriyor. Milli parkta onları, orijinal yaşam alanlarında ziyaret ediyoruz.Daha sonrasında turumuza Çikolata Tepeleri adı verilen çok özel oluşumları ziyaretimizle devam ediyoruz. Adanın ortasında, büyük bir alana yayılmış olan, üzerinde bitki yetişmeyen yüzlerce tepeyi özel seyir teraslarından izliyor ve fotoğraflıyoruz. Bu tepeler hakkındaki efsaneleri dinliyoruz. Çikolata Tepeleri özel olarak korunan, dünya mirası listesine girebilmeyi başarmış bir alan. Filipinler’in en turistik noktalarından biri.Dileyen misafirlerimiz tur boyunca yapılacak olan çeşitli aktivitelerin en çılgınını, zipline deneyimini yaşayabilirler.Bu uzun ve yorucu turumuzun ardından otelimize geri dönüş. - Konaklama otelimizde.

5.Gün: BOHOL-Cebu- BORACAY

Sabah erken saatlerde uyanıyoruz. Bugün BOHOL adasından ayrılıyoruz, önce Tekne iskelesine gideceğiz , daha sonra yerel tekneler ile CEBU ya geçiyoruz. Filipinlerin en büyük şehirleri arasında yer alan CEBU adasına varışımızı takiben panaromik şehir turumuz yapılacak. Turumuz sonrası, havalimanına geçiyoruz. BORACAY uçuşumuzu yapacağız. Akşam saatlerinde önce yan ada KATICLAN havalimanına ulaşıyoruz, burdan deniz yolu ile Boracay adasına geçiyoruz.( Boracay adasında havalimanı yok- bu sebeple uçuşlar yan adaya iniyor, geçişler oradan yapılıyor)Geceleme Boracay da Otelimizde.

6.Gün: BORACAY

Boracay’da tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz kısa zamanlı tekne turlarına katılabilirler.Konaklama otelimizde.

7.Gün: BORACAY

Boracay’da tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz kısa zamanlı tekne turlarına katılabilirler.Konaklama otelimizde.

8.Gün: BORACAY- EL NIDO ( PALAWAN ADASI )

Boracay’da son günümüz, rehberimizin eşliğinde vakitlice otelimizden ayrılıyoruz ve Caticlan Havalimanına yeniden geçiyoruz, Buradan yerel hava Yolu ile EL NIDO (Palawan) uçuşumuzu yapacağız. (SwiftAir) 15:20 16:25 varışımızı takiben, küçük otelimize yerleşiyoruz. Geceleme El NIDO bölgesinde otelimizde.

9.Gün: EL NIDO

Bugün El Nido da TEKNE TURUMUZ olacak. TAM GÜN – ÖĞLE YEMEKLİ – LAGÜN TURU -TEKNE TURU (paketimize dahildir ) Eşsiz doğa ve el değmemiş bakir koylarında Yüzme , tekne ile koyların ziyaretini kapsayan , yerel Geleneksel tekneler ile Tam gün sürecek, Öğle Yemekli Tekne Turumuz olacak /Geceleme otelimizde.

10.Gün: PALAWAN ADASI -PUERTO PRİNCESA

Bu sabah El Nido daki otelimizden ayrılıyoruz. Palawan adasının orta bölgesindeki Puerto Princesa kentine doğru yola çıkacağız, yolculuğumuz 6-7 saat sürecektir. Günün en önemli aktivitesi MAĞRA TEKNE TURU olacak , Küçük kanolar ile turu yaptıktan sonra Palawan havalimanı bölgesine yakın otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

11.Gün: PALAWAN (Puerto Princesa) MANILA UÇUŞU

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Manila uçuşumuzu yapacağız. Varışı takiben, MANILA ŞEHİR TURUMUZU yapacağız. , Manila Şehir Turu için otelden ayrılıyoruz. İlk olarak Manila Körfezi’nin kenarında bulunan Filipinler’in kültürel merkezine gidiyoruz. Filipinler’in ulusal kahramanının infaz edildiği Rizal parkı ve 17. Yüzyıldaki İspanyol Hükümetinin ikameti olan Santiago Kalesini göreceksiniz. Sonrasında Manila Katedrali ve 17. Yüzyıl Manila evlerinin bir replikası olan “Casa Manila” gezilecek. San Agustin kilisesi ve müzesini gördükten sonra şehrin iş merkezi olan Makati şehri ve Manila’nın ilk havalimanını panoramik olarak geziyoruz. Şehir turu sonrası otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

12.Gün: Villa Escudero TURU / MANILA- ISTANBUL DÖNÜŞ 19:00 HAREKET

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası TURUMUZ OLACAK. VILLA ESCUARDO TURU -ÖĞLE YEMEKLİ (PAKETE DAHİL) Manila kent merkezinden dışarıya çıkıyoruz, yaklaşık 2,5 saat kara yolu mesafesinde olan Hindistan cevizi ekim bölgesi- özel bir doğal güzellik ve eğlence bölgesine gideceğiz , yerliler buraya ‘’ Villa Escudero’’ ŞELALE ismini vermişler. Ve özellikler haftasonlarında , şehirden bunalan Filipinliler ve turistlerin uğrak bir bölgesi konumunda. Dikkat!, yanınıza Mutlaka Mayo-şort-terlik+ havlu alınız. Islak bir gün olacak. Bölgesel manda arabası ile park bölgesine giriş yapacağız. Masaların Suların içerisinde olduğu yerel restoranda ÖĞLE YEMEĞİ alacağız, arzu edenler yüzebilecekler. Çok relax ve eğlenceli bir gün bizi bekliyor. Turumuzun sonunda yeniden Manila ‘ya döneceğiz. Havalimanına geçiyoruz, Uçuş saatimiz 19:00 , Singapur aktarmalı olarak dönüş yolculuğumuz başlıyor, geceleme uçakta.

13.Gün: ISTANBUL

İstanbul Yeni Havalimanına  varış saatimiz 08:25

**NOT :PROGRAMDA YEREL SAATLER VE AKIŞTA BÖLGE ŞARTLARINA GÖRE DEĞİŞMELER OLABİLİR. EJDER TURIZM, GEREKLİ DÜZENLEMELERİ YAPMAYA YETKİLİDİR.

UYARI : ADALARDA , TRANSFERLERDE MAZDA/HYUNDAI 6-7 KİŞİLİK MİNİBÜSLER KULLANILMAKTADIR. BÜYÜK BAGAJLAR LÜTFEN ALMAYIN!! [ MAX.15 kg ] ara uçaklarda sorun olmaktadır!

ADALARDAKİ BAZI OTELLERDE PORTER HİZMETİ YOK!! KENDİ BAGAJLARINIZI KENDİNİZ TAŞIMAK DURUMUNDASINIZ.[ küçük adalarda ]

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

ANA UÇUŞ : İstanbul/ Manila/İstanbul arası Ekonomi Class Uçak Bileti Ara Uçak Manila- Bohol Bileti Ara Uçak Cebu- Borakay Bileti Ara Uçak Borakay – El Nido Bileti Ara Uçak Palawan-Manila Bileti Bohol- Cebu Ferry Bileti Borakay- Caticklan arası İki Yönlü Ferry Bileti

KONAKLAMA OTELLER 3 ve 4 YILDIZLI DIR. TÜM OTELLERDE KAHVALTILAR DAHİLDİR.

PANAROMİK MANİLA ŞEHİR TURU BOHOL ÇİKOLATA TEPELERİ TURU

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

FİLİPİNLER TÜRKİYE’DEN VİZE İSTEMİYOR ANCAK ADALARIN KENDİLERİNE ÖZEL “AYAKBASTI” PARA UYGULAMALARI OLUYOR. BUNLAR 7-15 DOLAR ARASINDA DEĞİŞEN RAKAMLAR.

FİLİPİNLER İÇ HAT UÇUŞLARINDA VALİZ AĞIRLIKLARI ÇOK SIKI DENETLENİYOR. BU KONUDA OLUŞABİLECEK EKSTRA MASRAFLAR. Yolcuya aittir [ 15 kg üzeri ]

 TR- YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI (50 TL )

 Bu tur için BÖLGEDE DAĞITILACAK -YABANCI personellere yönelik Kişi Başı 600 TL bahşişler havalimanında toplanmaktadır. (tavsiyemizdir).

 

Notlar:

Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde OKSİJEN TRAVEL vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesindenkaynaklanacak problemlerden OKSİJEN TRAVEL sorumlu değildir.

Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde OKSİJEN TRAVEL misafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir. 

Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir. 

Dış nedenlerden dolayı OKSİJEN TRAVEL programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Tura katılımın yeterli olmaması durumunda OKSİJEN TRAVEL iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 7 gün önce bildirecektir. 

OKSİJEN TRAVEL, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

İç hat low cost uçuşlarında 15 kg bagaj hakkı bulunmaktadır.

OKSİJEN TRAVEL, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.

Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından OKSİJEN TRAVEL sorumlu değildir. 

İptal ve değişiklik durumunda ‘’ OKSİJEN TRAVEL SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Kalkış - Dönüş Tarihleri
-

11.300,00 TRY

14.000,00 TRY

11.300,00 TRY
13 Mart - 25 Mart Satın Al

BENZER TURLAR
Filipinler Turu

Filipinler Turu

Filipinler Turu
11300,00 TL Satın Al