FIRSAT
  • Edirne Kakava Şenliği Turu: Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız ?
  • Edirne Kakava Şenliği Turu: Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız ?
  • Edirne Kakava Şenliği Turu: Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız ?
  • Lüks Araçlarla Ulaşım
  • Kakava Şenlikleri
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Yarım pansiyon konaklama
Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız ?

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Mimar Sinan Eserleri - Selimiye Camii - Saraçlar Caddesi 1 gün programını görmek için tıklayınız

Mimar Sinan Eserleri - Selimiye Camii - Saraçlar Caddesi – Lozan Anıtı – Karaağaç - Kırkpınar Kakava Şenlikleri

Siz değerli misafirlerimiz ile saat 02:30’da Kent Meydanı, 02:45 Acemler, 02:50 Batı Kent, 03:00’da Görükle’de buluştuktan sonra muhteşem bir tur için yola çıkıyoruz. Gerekli molaların ardından Osmanlı’ya bir dönem başkentlik yapmış Edirne’ye varıyoruz. Edirne’deki özel bir restoranda  zengin sabah kahvaltısı sonrasında Edirne gezimiz başlıyor. Mimar Sinan‘ın "ustalık eserimdir" dediği Selimiye Camii'ni, Üç Şerefeli ve Eski Camileri gezdikten sonra ticaret hayatının merkezi Saraçlar Caddesi'nde serbest zamanımız olacak. Buradan Lozan Anıtı'nı, Tarihi Tren İstasyonu’nu, Karaağaç’ı ayrıca tarihi Meriç Köprüsü'nü gezip görüyoruz. Meriç Nehri kıyısında çay molası sonrasında Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreş Alanındaki Kakava Şenlikleri’ne katılıyoruz.Türkiye ve yurt dışındaki Tüm roman temsilcilerinin yanı sıra yerli yabancı binlerce kişinin katıldığı Kakava Şenlikleri; bereketin artması, güzelliklerin paylaşılması maksadıyla yakılan Kakava Ateşi’nin etrafında toplanma, dilek tutarak ateşin üstünden atlama, roman dansları, çeşitli şovların izlenmesi fotoğraf çekimi ve doyasıya eğlenceyi içeriyor. Akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz. Dileyenlerle gece eğlencelerine konserlere katılım fırsatı sunuyoruz.Konaklama: 4* Şehir Otelleri

2.

Gün
: Tunca Nehri - Tabyalar - Balkan Savaş Müzesi - Sarayiçi 2 gün programını görmek için tıklayınız

 Tunca Nehri - Tabyalar - Balkan Savaş Müzesi - Sarayiçi - Fatih ve Saray Köprüleri - Beyazıt Külliyesi Sağlık Müzesi 

Gün doğumundan önce Sabah Saray içi Tunca Nehri’ne hareket ediyoruz. Arınma ve doğanın uyanışını selamlama amaçlı "Bahara Giriş" ritüellerini; roman çalgıcı ve dansları izleyip fotoğrafların çekilmesinden sonra açık büfe kahvaltı hizmetini alıyoruz. Kahvaltı sonrasında yola çıkarak; Tabyaları, Balkan Savaş Müzesi'ni, Sarayiçi'ni, Fatih ve Saray Köprüleri'ni, II. Beyazıt Külliyesi Sağlık Müzesi'ni gezerek Ardından araçlarımıza geçerek okulumuzun önüne hareket için yola koyuluyoruz. Verilen molalar ve araç içi ikramlar eşliğinde gezimizi başladığımız yerde sonlandırıyoruz. Bir başka gezilerde görüşmek dileğiyle üzülerek vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
Rehberlik Hizmeti
Otel konaklaması
Otelde sabah kahvaltısı
Otelde Akşam Yemeği

HARİÇ OLANLAR:
Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
Kişisel Harcamalar
Öğlen Yemekleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

ÖNEMLİ NOT : Turumuz 2 gece 3 gün olup, otel konaklaması 1 gece 2 gündür. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-2.99 yaş ücretsiz 3- 6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

>MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

>NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)

>MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)

>ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

>VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

>VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

>MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#94
LOKASYON:
Edirne
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Batıkent Acemler Kent Meydanı
BİTİŞ:
Batıkent Acemler Kent Meydanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

1.950TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Edirne Kakava Şenliği Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

9924

Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.