İYİ SEÇİM!
  • Edirne & İğneada Turu : Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız?
  • Edirne & İğneada Turu : Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız?
  • Edirne & İğneada Turu : Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız?
  • Edirne & İğneada Turu : Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız?
  • Edirne & İğneada Turu : Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız?
  • Lüks Araçlarla Ulaşım
  • Longoz Ormanları
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Dupnisa Mağarası
Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız?

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Edirne -Meriç Nehri – Tunca Nehri – Selimiye Camii – Arasta Çarşısı 1. gün programını görmek için tıklayınız

02:00 Görükle 02:30 Kent Meydanından siz değerli misafirlerimiz ile buluşarak hareket ediyoruz.Tarihi ve eğlenceyi bir arada yaşayacağınız bu renkli kültür turumuzda unutulmaz bir gün yaşamak üzere turumuza başlıyoruz. Edirne'de ilk durağımız,480 km uzunluğundaki Meriç nehri nehri ve Mericin bir kolu olan Tunca nehirleri olacaktır.Bu ferahlatıcı manzarada vereceğimiz serbest kahvaltı molamızın ardından rehberimiz eşliğinde Mimar Sinan'ın 80 yaşında yaptığı ve "ustalık eserim" dediği anıtsal yapı Osmanlı-Türk sanatının ve dünya mimarlık tarihinin baş yapıtlarından olan Selimiye Cami, Sultan III.Murat zamanında Selimiye Camisi'ne gelir sağlamak amacıyla yaptırılmış Arasta Çarşısı, camilerde kullanılmayan tarihi eserlerin sergilendiği Selimiye Vakıf Müzesi, Daha sonra aralıksız 400 yıl ruh ve akıl hastalarını müzik, su sesi ve güzel kokularla tedavi edildiği II. Bayezid Külliyesi'ni (Sağlık Müzesi) geziyoruz. Ardından, öğle yemeği için serbes zaman veriyoruz. Yemekten sonraAvrupa’nın en büyük, dünyanınsa üçüncü büyük sinagogu olan Edirne Büyük Sinagogunu ve Türkiye’deki ilk prefabrik yapı olma özelliği taşıyan Sweti George Bulgar Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz.Ardından Arnavut kaldırımlı yolu, mesire yerlerivle şirin evleriyle ünlü Türkiye Cumhuriyeti'nin "suyun öte yanında" kalan tek toprak parçası Karaağaç'a geçiyoruz. Karağaç bölgesinde yapımı 1914 senesinde bitirilmesine rağmen o sene başlayan I. Dünya Savaşı’nın başlaması, demiryolu güzergahının değişmesi ve bundan dolayı hizmete giremeyen, savaşın sonunda ise Osmanlı Devleti topraklarının dışında kalan tren istasyonunu geziyor ve Tren istasyonunu gezdikten sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.
Konaklama: Edirne veya Kırklareli 3*&4* oteller

2.

Gün
Kırklareli – Dupnisa Mağarası – İğneada Longoz Ormanları – Bursa 2. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Trakya’nın turizme açılan ilk ve tek mağarası olan Dupnisa mağarası için yola çıkıyoruz. Mağara içerisinde farklı renk ve şekilde bulunan damla taşları, yer altı nehri ve gölleri, yarasa kolonileri ve kısa mesafe içinde değişiklik gösteren havası büyüleyici bir ortamda turumuzu gerçekleştirip Subasar ormanı olarak da bilinen Longoz Ormanları için İğneada’ya devam ediyoruz. Milli Park içerisinde Mert Gölüne gidiyor, fotoğraf molası veriyoruz ve yemek molamız için İğneada’ya geçiyoruz. Yemeğin ardından İğneada'da serbest gezimizi gerçekleştirdikten sonra Bursa’ya varmak üzere yola çıkıyoruz. Bursa’da siz değerli misafirlerimizle aldığımız noktalarda bir başka Oksijen Travel etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Şehirlerarası ve şehir içi ulaşım
1 Gece Otelde Konaklama
1 Sabah Kahvaltısı ( otelde)
1Akşam yemeği ( Otelde)
Rehberlik
Otopark


HARİÇ OLANLAR:
Müze ve Ören yeri girişleri
Ekstra kişisel harcamalar
Öğle yemeğinde ve diğer öğünlerde tüm içecekler.


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Turumuz 2 gece 3 gün olup, otel konaklaması 1 gece 2 gündür. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-2.99 yaş ücretsiz 3- 6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#39
LOKASYON:
Edirne
YEMEK:
Otelde 1 Açık Büfe veya Set Menü Kahvaltı Otelde 1 Açık Büfe veya Set Menü Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
BATIKENT
ACEMLER
KENT MEYDANI
BİTİŞ:
BATIKENT
ACEMLER
KENT MEYDANI
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

4.100TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Edirne & İğneada Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

9924

Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.