Dubai Turu

4 Gün 3 Gece
299 EUR 'den başlayan fiyatlarla
4 Gün 3 Gece

Uçak ile Gidiş Dönüş

.

DUBAİ TURU 

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile ( 3 Gece 5 Gün )

1.Gün  İSTANBUL 

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 22:30’da buluşma.

2.Gün   İSTANBUL – DUBAİ 

Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 754 sayılı tarifeli seferi ile saat 01.20’de Sharjah’a uçuş. Yerel saat ile 06.45’te varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Dubai’ye Hareket ediyoruz. Şehir turu öncesi kahvaltı için otellimize varış. Kahvaltımız sonrası panoramik Dubai Şehir turumuz için rehberimizin belirleyeceği saatte otelden hareket. Turumuzda öncelikle Birleşik Arap Emirliğinin Dubai Seyh ‘i Sheikh Mohammed Bin Rashid Al Maktoom’un kışlık sarayını görme imkanımız olacak. Bu esnada bizlere eşlik edecek olan tavus kuşları ile fotoğraf çekebilirsiniz. Dubai’nin en işlek yolu Sheikh Zaeed Road’ta yapacağımız 15 Dakikalık yolculuğumuz esnasında Dubai’nin dünyaya ün salmış tüm  gökdelenlerini, Alışveriş merkezlerini göreceğiz. İlk Durağımız 2018 yılında Denize dolgu yapılarak açılmış olan Blue Waters adasını (Ceasers Palace Hotel, Dubai Eye panoramik olarak gezilecektir.) gördükten sonra Marina’da vereceğimiz fotoğraf molasıyla, Dubai’nin 3. Büyük ve tamamlanmış olan ilk Palmiye adasını gezeceğiz. Palmiye adasının ardından Dubai’nin en lüks yerel çarşısı olan Medinat Souk’ta vereceğimiz molada alış veriş yapabilirsiniz. Dubai’nin en yoğun ve en zengin caddesi olarak bilinen Jumeirah Beach yolunda Dubai’nin simgesi olarak bilinen dünyanın tek 7 yıldızlı oteli Burj Al Arab panoramik olarak göreceğiz. Fotoğraf molasının ardından Dubai’nin eski şehri olarak adlandırılan Deira bölgesinde yapacağımız turumuzun son durağı Altın çarşısı olacaktır. Burada altın hakkında ki alacağımız bilgilerin ardından serbest zaman. Tur sonrasında otellerimize transfer. Otelde ki giriş işlemlerinin ardından odalarımıza yerleşme ve dinlenme için serbest zaman. Akşam dileyen Misafirlerimiz ile ekstra olarak gerçekleştireceğimiz Akşam yemekli Dubai Frame ve Fountain Show turu. ( 85 Usd) . Turumuzda öncelikle Dubai’nin en büyük ve ilk çerçevesi olan Dubai Frame’e çıkış. 150 Metreden Dubai’nin yeni ve eski şehrini görme imkanı. Ardından dünyanın en büyük yapısı olan Burj Khalifa gökdeleninin yanında ışık gösterisi ve müzik eşliğinde  su şovunu izleme fırsatı. Otobüsümüz ile Deira Festival City tarafına geçerek alacağımız akşam yemeğinin ardından Dubai’nin 2. Su şovunu müzik ve Lazer gösterisi eşliğinde izledikten sonra otelimize geri dönüş. Geceleme otelimizde. 

3.Gün  DUBAİ 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Abu Dhabi & Qasr Al Watan & Petrol Rafineleri (95 Usd) (Ulaşım + rehberlik + öğle yemeği) turuna katılabilirler. Turumuzda 7 Emirliğin başkenti olarak bilinen Abu Dabi gezimiz esnasında, 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olarak bilinen başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacağız. Turumuz esnasında Muhteşem mimarisi ve kendine özgü işlemeleri ile ilgi çeken ve her yıl binlerce turist ağırlayan dünyanın en büyük 4. camisi olan “Sheikh Zayed Camisini göreceğiz. Cami gezisinin ardından Saadiyat adasına geçip Paris’ten sonar açılmış olan 2.Louvre müzesini ve adayı panoramik olarak gezdikten sonra öğle yemeğimizi açık büfe şeklinde Marriott otelinde alacağız. Öğle yemeğinin ardından şehir merkezine varış ve Emirates Palace panoramik gezisinin ardından Sarayın dışarıya açılan tek giriş imkanı olan Qasr Al Watan’ın içini gezme imkanı. Abu Dabi’nin en işlek noktalarından olan Cornishe’te serbest zaman ve burada Birleşik Arab emirliklerinin en iyi hurmasını alma fırsatı. Son gezi güzergahımız olan ve Birleşik Arap emirliklerinin %70 yakıt ihtiyacının karşılandığı Abu Dabi petrol rafinelerini panoramik olarak görme imkanı. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak gerçekleştireceğimiz Palmiye Adası tekne turu ( 80 Usd) (Ulaşım + rehberlik + akşam yemeği). Yaklaşık 1.5 saat sürecek bu turumuzda Dubai’nin 3. Büyük Palmiye adası olan The Palm adasında yapacağımız tekne gezisi ile birlikte açık büfe akşam yemeği. Turumuzun ardından otelimize geri dönüş. Geceleme otelinizde.  

4.Gün  DUBAİ  

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Dubai Miracle Garden ve alışveriş turuna (45 Usd) katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Dünyanın en büyük botanik bahçesine yapacağımız ziyaretin ardından Dubai Mall’a giderek alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman. Tur sonrası otelimize dönüş.  Akşamına dileyen misafirlerimiz  rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği  Çöl safarisi turu (90 Usd) (Ulaşım + rehberlik + akşam yemeği). Turumuzda eşsiz çöl tepelerinden 4x4 jeepler ile geçerek adrenalin dolu dakikalar yaşayıp, akşamına bedevi kampında Arap eğlencesini izleyip, lezzetli akşam yemeğimizi yiyeceğiz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde .

5.Gün DUBAİ – İSTANBUL 

Sabah erken saatlerinde otelimizden yapacağımız çıkış işlemlerinin ardından Sharjah Havaalanına hareket. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yollarının TK 755 sayılı tarifeli seferi ile saat 08:00’te İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 11:40’ta İstanbul'a varış ve turumuzun sonu

Ekstra tur Avantajları;

Ekstra turların hepsinin alınması halinde %10’luk indirim olacaktır.

0 – 7 Yaş arası ücretsiz

8 – 17 Yaş arası %30 indirim

18 – 25 yaş arası üniversite öğrencilerine öğrenci kimliğini göstermek kaydıyla %30 indirim

Engelli vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla %50 indirim

Gazi vatandaşlarımız kartlarını göstermek kaydıyla %50 indirim

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER 

Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(IST) – Sharjah (SHJ)  – İstanbul(IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

Havalimanı vergileri

Seçilecek otelde 3 gece kahvaltı dâhil konaklama (Son gün kahvaltısı uçuş saati nedeni ile Dubai’ye varış günü verilecektir.)

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

Panoramik Dubai şehir turu  

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER 

Vize ücreti 

Özel Seyahat sağlık sigortası 

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

Opsiyonel turlar

Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

Şehir vergileri (3* Otel – 3 euro , 4* Otel – 4 euro, 5* Otel – 5 euro gecelik oda başı) 

Notlar:

Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde OKSİJEN TRAVEL vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesindenkaynaklanacak problemlerden OKSİJEN TRAVEL sorumlu değildir.

Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde OKSİJEN TRAVEL misafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir. 

Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir. 

Dış nedenlerden dolayı OKSİJEN TRAVEL programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Tura katılımın yeterli olmaması durumunda OKSİJEN TRAVEL iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 7 gün önce bildirecektir. 

OKSİJEN TRAVEL, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

İç hat low cost uçuşlarında 15 kg bagaj hakkı bulunmaktadır.

OKSİJEN TRAVEL, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.

Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından OKSİJEN TRAVEL sorumlu değildir. 

İptal ve değişiklik durumunda ‘’ OKSİJEN TRAVEL SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Kalkış - Dönüş Tarihleri
Dubai 3*

449,00 EUR

529,00 EUR

449,00 EUR
30 Ocak - 02 Şubat Satın Al
Dubai 4*

489,00 EUR

599,00 EUR

489,00 EUR
30 Ocak - 02 Şubat Satın Al
Dubai 5*

569,00 EUR

729,00 EUR

569,00 EUR
30 Ocak - 02 Şubat Satın Al
Dubai 3*

349,00 EUR

429,00 EUR

349,00 EUR
06 Şubat - 09 Şubat Satın Al
Dubai 4*

389,00 EUR

499,00 EUR

389,00 EUR
06 Şubat - 09 Şubat Satın Al
Dubai 5*

469,00 EUR

629,00 EUR

469,00 EUR
06 Şubat - 09 Şubat Satın Al
Dubai 3*

399,00 EUR

499,00 EUR

399,00 EUR
08 Şubat - 12 Şubat Satın Al
Dubai 4*

449,00 EUR

589,00 EUR

449,00 EUR
08 Şubat - 12 Şubat Satın Al
Dubai 5*

549,00 EUR

749,00 EUR

549,00 EUR
08 Şubat - 12 Şubat Satın Al
Dubai 3*

349,00 EUR

429,00 EUR

349,00 EUR
13 Şubat - 16 Şubat Satın Al
Dubai 4*

389,00 EUR

499,00 EUR

389,00 EUR
13 Şubat - 16 Şubat Satın Al
Dubai 5*

469,00 EUR

629,00 EUR

469,00 EUR
13 Şubat - 16 Şubat Satın Al
Dubai 3*

349,00 EUR

429,00 EUR

349,00 EUR
27 Şubat - 01 Mart Satın Al
Dubai 4*

389,00 EUR

499,00 EUR

389,00 EUR
27 Şubat - 01 Mart Satın Al
Dubai 5*

469,00 EUR

629,00 EUR

469,00 EUR
27 Şubat - 01 Mart Satın Al
Dubai 3*

349,00 EUR

429,00 EUR

349,00 EUR
05 Mart - 08 Mart Satın Al
Dubai 4*

389,00 EUR

499,00 EUR

389,00 EUR
05 Mart - 08 Mart Satın Al
Dubai 5*

469,00 EUR

629,00 EUR

469,00 EUR
05 Mart - 08 Mart Satın Al
Dubai 3*

399,00 EUR

499,00 EUR

399,00 EUR
07 Mart - 11 Mart Satın Al
Dubai 4*

389,00 EUR

499,00 EUR

389,00 EUR
07 Mart - 11 Mart Satın Al
Dubai 4*

489,00 EUR

599,00 EUR

489,00 EUR
07 Mart - 11 Mart Satın Al
Dubai 5*

549,00 EUR

749,00 EUR

549,00 EUR
07 Mart - 11 Mart Satın Al
Dubai 3*

349,00 EUR

429,00 EUR

349,00 EUR
20 Mart - 23 Mart Satın Al
Dubai 4*

389,00 EUR

499,00 EUR

389,00 EUR
20 Mart - 23 Mart Satın Al
Dubai 5*

469,00 EUR

629,00 EUR

469,00 EUR
20 Mart - 23 Mart Satın Al
Dubai 3*

399,00 EUR

499,00 EUR

399,00 EUR
22 Mart - 26 Mart Satın Al
Dubai 4*

389,00 EUR

499,00 EUR

389,00 EUR
22 Mart - 26 Mart Satın Al
Dubai 4*

449,00 EUR

589,00 EUR

449,00 EUR
22 Mart - 26 Mart Satın Al
Dubai 5*

549,00 EUR

749,00 EUR

549,00 EUR
22 Mart - 26 Mart Satın Al
Dubai 3*

349,00 EUR

429,00 EUR

349,00 EUR
26 Mart - 29 Mart Satın Al
Dubai 3*

399,00 EUR

499,00 EUR

399,00 EUR
26 Mart - 29 Mart Satın Al
Dubai 5*

469,00 EUR

629,00 EUR

469,00 EUR
26 Mart - 29 Mart Satın Al
Dubai 3*

299,00 EUR

379,00 EUR

299,00 EUR
02 Nisan - 05 Nisan Satın Al
Dubai 4*

339,00 EUR

449,00 EUR

339,00 EUR
02 Nisan - 05 Nisan Satın Al
Dubai 5*

419,00 EUR

579,00 EUR

419,00 EUR
02 Nisan - 05 Nisan Satın Al
Dubai 3*

449,00 EUR

549,00 EUR

449,00 EUR
04 Nisan - 08 Nisan Satın Al
Dubai 4*

499,00 EUR

639,00 EUR

499,00 EUR
04 Nisan - 08 Nisan Satın Al
Dubai 5*

599,00 EUR

799,00 EUR

599,00 EUR
04 Nisan - 08 Nisan Satın Al
Dubai 3*

399,00 EUR

499,00 EUR

399,00 EUR
23 Mayıs - 26 Mayıs Satın Al
Dubai 4*

439,00 EUR

549,00 EUR

439,00 EUR
23 Mayıs - 26 Mayıs Satın Al
Dubai 5*

519,00 EUR

679,00 EUR

519,00 EUR
23 Mayıs - 26 Mayıs Satın Al

BENZER TURLAR
Dubai Turu

Dubai Turu

Dubai Turu
299,00 Euro Satın Al