OKSİJEN TRAVEL

OKSİJEN GEZİ TUR SPOR TURİZM ORGANİZASYON HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Marmaris & Datça Turu

Eşsiz deniz ve mükemmel manzaraya tanıklık edeceğiniz cennetten bir köşe.
  • Datça Tekne Turu İmkanı
  • Dalyan Tekne Turu İmkanı
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Muhteşem Manzara Eşliğinde Yemek İmkanı
  • Eşsiz Koylarda Denize Girme İmkanı
  • Eşsiz Doğa Manzaraları

Yuvarlakçay, Dalyan, İztuzu plajı, Aşıklar yolu, Eski Datça, Datça, Dilek Mağarası, Domuz çukuru, Palamutbükü, Hayıtbükü, İnceburun, Akvaryum koyu, Kızkumu, Selimiye, Bozburun

Bursa Kalkışlı / 2 Gece 3 Gün ( 2 Gece Otel Konaklamalı )TUR PROGRAMI


1 Gün | Yuvarlakçay, Dalyan, İztuzu plajı, Ağaçlıyol, Marmaris

 Sabah saatlerimizde ilk durağımız adeta cennetten bir köşe olan Yuvarlakçay olacaktır. Burada alacağımız kahvaltı ve ardından dere üstü salıncak keyfi sonrasında ki durağımız Köyceğiz Gölü ve Akdeniz arasında kıvrılarak uzamakta olan yeşil sazlık ve lagünlerin kenarına kurulmuş olan Dalyan körfezi olacaktır.Buradan katılacağımız tekne turu ile labirenti andıran sazlıklar arasından geçerken Kaunos antik kenti kalıntılarından 4.yy a uzanan ve hala görkemini koruyan kral mezarları bizleri selamlayacaktır. Yolculuğumuzun sonunda ise Avrupanın en iyi plajlarından biri olan Caretta caretta ve mavi yengeçlerin evi İztuzu plajına ulaşmış olacağız.5 km altın kumu ile uzanan bu plajın bir tarafı tatlı bir tarafı ise tuzlusu olup ikisi de yüzmeye uygundur. Buradaki molamız sonrasında tekrar teknemiz ile kalkış iskelemize dönüp Marmaris’e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan birçok film ve fotoğraf çekimine doğal sahne olan aşıklar yolu olarak da bilinen sağlı sollu okaliptüs ağaçlarının güneş girmesine izin vermediği ağaçlı yolda mola veriyoruz. Sonrasında Marmaris’te bulunan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde olacaktır. Dileyen misafirlerimiz akşam düzenlecek olan mehtap tekne turumuzda eğlenebilir ya da uzun Marmaris sahilinin ve renkli Marmaris gecelerinin tadını doyasıya çıkarabilirler.

DİĞER DETAYLAR

Kahvaltı: Yuvarlakçay'da anlaşmalı restoranımızda ya da serbest olarak alınacaktır. ( Ekstra )

Tekne Turu: Dalyan Tekne Turu ( Ekstra )

Öğle Yemeği: Serbest alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır. (ücrete dahildir)
Konaklama: Mert Seaside Hotel (16 Yaş ve Altı Cihantürk Hotel)

2 Gün | Eski Datça,Datça,Tekne Turu

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında mistik sokakları,begonvil sarkan balkonları,davetkar ahşap kapıları ve bölgenin tanınmasını sağlayan Can Yüvel evi ile karşılayacak olan Eski Datça’ya ulaşıyoruz.Buradaki mola sonrasında Datça’ya gidiyor ve arzu eden misafirlerimiz ile tekne turuna katılıyoruz.Tekne turumuzda Datça’nın eşsiz denizine girebileceğiniz ve mükemmel manzarasına tanıklık edeceğiniz. Dilek Mağarası,Domuz çukuru,Palamutbükü,Hayıtbükü,İnceburun,Akvaryum koyu olacaktır.Akşamüstü saatlerinde bitecek tenke turumuz sonrasında Marmaris’te bulunan otelimize geçiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde olacaktır.

Kahvaltı: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır. (ücrete dahildir)

Tekne Turu: Datça Tekne Turu ( Ekstra )

Öğle Yemeği: Serbest alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır. (ücrete dahildir)
Konaklama: Mert Seaside Hotel (16 Yaş ve Altı Cihantürk Hotel)

3 Gün | Kızkumu,Selimiye,Bozburun

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında efsanesiyle birlikte manzarasına da şaşıracağınız Kızkumu’na yola çıkıyoruz. İki yaka arasında adeta sualtı köprüsü vazifesi gören kızılkumlarda yürüyerek karşı kıyıya ulaşabiliyorsunuz. Buradan sonraki durağımız son zamanların popüler tatil beldelerinden Selimiye olacak.Ardından tepelerin arasına gizlenmiş yemyeşil doğası ve portakal ağaçlarıyla bizleri karşılayacak olan Bozburun’a geçiyor, burada vereceğimiz serbest zaman ardından Bursa’ya yola çıkıyoruz.Molalarımız ardından sizleri aldığımız duraklara bırakarak bir sonraki Oksijen travel etkinliğinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

DİĞER DETAYLAR

Kahvaltı: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır.

Öğle Yemeği: Serbest alınacaktır (ekstra)

Akşam Yemeği: Serbest olarak Alınacaktır. ( Ekstra ) 


DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
Rehberlik Hizmeti
Zorunlu Seyahat Sigortası
Otelde 2 gece konaklama
Otelde 2 Açık Büfe veya Set Menü Kahvaltı
Otelde 2 Açık Büfe veya Set Menü Akşam Yemeği
Oksijen Travel güvencesi

HARİÇ OLANLAR:
Tüm Özel Harcamalar
Müze ve Ören Yeri Girişleri
Tüm Yemeklerde ve Otelde Alınan İçecekler

EK BİLGİLER

İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları