OKSİJEN TRAVEL

OKSİJEN GEZİ TUR SPOR TURİZM ORGANİZASYON HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Egzotik Olimpos - Adrasan Turu(4 Gece Konaklamalı)

Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız ?
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Bungalov Evlerde Konaklama
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Adrasan Sahili Gidiş Dönüş Ulaşım

TUR PROGRAMI


1 Gün | Gece Yolculuğu

Belirlenen saatlerde 22:00 BATIKENT  / 22:15 ACEMLER / 22: 30 KENT MEYDANI duraklarında siz değerli misafirlerimiz ile buluşarak yolculuğumuza başlıyoruz. 


2 Gün | OLYMPOS ANTİK KENTİ

Olympos bölgesine has, tamamı ağaç evlerin olduğu bölgeden geçerek, portakal ağaçları ve her bölgesi bahçe çiçekleriyle düzenlenmiş, doğa ile iç içe olan konaklayacağımız tesise giriş yapıyoruz. Odalarımıza giriş yaptıktan sonra gün boyu serbest zaman olarak değerlendireceğimiz bu günde, dileyen misafirlerimiz, istirahat edebilir veya tesisin içinde ki çardaklarda kahve keyfi yapabilir, dileyen misafirlerimiz bölgeyi bisiklet veya atv kiralayarak keşfe çıkabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise M.Ö 300 yıllarında inşaa edilen Olympos antik kentinin mistik havası eşliğinde içinden geçerek muhteşem Olympos sahilinde denizin ve güneşin tadını çıkartabilirler.

1.GÜN AKŞAM:Eğlenceye hazır mısın ?

KEMER INFERNO / AURA CLUP'a gidiyoruz : Akşam yemeğimizi tesiste aldıktan sonra, belirlenen saatlerde buluşup, kemerin en görkemli ve ünlü sanatçıların, özellikle yabancı turistlerin tercih ettiği gece kluplerinden olan Aura veya İnferno ya gidiyoruz. Oksijen Travel misafirleri için önceden rezervasyon yaptığımız clupte bize ayrılan yere geçip, dans, müzik, eğlence üçlüsünün bir arada yaşandığı bu gecenin doyasıya tadını çıkartıyoruz. Gecenin ilerleyen saatlerinde görsel şov köpük partisi ile gecenin finalini yapıp bu güzel eğlence mekanına veda ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz o gece gece clubine girmek istemezler ise kemer merkezde ki diğer eğlence mekanlarını keşfedebilirler. Saat 03:00 civarı bizleri bekleyen aracımıza binip konakladığımız tesise dönüş yapıyor ve istirahate çekiliyoruz.

DİĞER DETAYLAR

Kahvaltı: Bölgede Anlaşmalı restoranımızda ya da Serbest olarak alınacaktır. ( Ekstra )

Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır.

Ekstra Tur; Kemer İnferno \ Aura Clup

Konaklama: Zeytin Bungalow & Tatilya BungalowKonaklama: Rüya Pansiyon, Yakamoz pansiyon Vb

3 Gün | Adrasan Sahili ve Su Sporları

Sabah tesiste alacağımız açık büfe kahvaltının ardından, belirlenen saatlerde, Türkiye'nin on koyundan biri olan Adrasana doğru yola çıkıyoruz. Geniş ve uzun bir kumsaldan oluşan bu sahilde gün boyu denizin tadını çıkartıyoruz. Aksiyon ve macera seven misafirlerimiz su sporlarıyla günü daha da eğlenceli bir hale getirebilirler. ( Muz,su kayağı, sörf v.b ) Yürüyüş ve doğa fotoğrafçılığını seven misafirlerimiz bölge tam sizlik, manzara, doğa, deniz gibi muhteşem görselleri kare içine alabileceğiniz yerler oldukça ilginizi çekecektir. Gün boyu Güneşin ve denizin tadını doyasıya yaşadıktan sonra akşam 17:30 saatlerinde sizleri hazır bekleyen aracımıza binip tesise dönüş yapıp akşam yemeğine geçiyoruz.

2.GÜN AKŞAM: MEHTAP KEYİF TURU ''En güzel anlar mehtap gecesinde başlar'' Sloganımızla

Açık büfe akşam yemeğimizi alıp, keyif çaylarımızı ve kahvelerimizi içtikten sonra, gündüz tadını çıkarttığımız denizin bu sefer gece atmosferini yaşamak üzere bizim için ayrılmış özel tekne ile uygun bir koya gidiyor burada demir atıyoruz. Gecenin o eşsiz sessizliği Ay'ın denize vuran ışığı ve bu güzel atmosfere has fasıl, sanat müziği, romantik müzikler eşliğinde bu geceye demini vuruyoruz. Gece olmasına rağmen denizin dibini rahatlıkla görebileceğiniz gibi dileyen misafirlerimiz, hazırlıklı gelip gece denize girebilir, bu eşsiz deneyimi yaşayabilirsiniz. Uygun bir saatte bu güzel atmosferi geride bırakıp tesise geri dönüş yapıp istirahete çekiliyoruz.

Not: Bölge sahil güvenlik kontrolü sebebiyle Mehtap Turu izne bağlı gerçekleşmektedir.

DİĞER DETAYLAR

Kahvaltı: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır.

Ekstra Tur; Mehtap Keyif Tekne Turu

Konaklama: Zeytin Bungalow & Tatilya Bungalow
Konaklama: Rüya Pansiyon, Yakamoz pansiyon Vb

4 Gün | Türkiye'nin Maldivlerine Yolculuk

Sabah açık büfe aldığımız kahvaltının ardından, M.Ö 78 yıllarında korsan gemilerinin gizlendiği ( SuluAda veya Sazak Koyu, Akseki Koyu, Korsan Koyu, Ceneviz Koyu, Amerikan Koyu, Fener Koyu ) gibi bu hafızalarımıza kazınacak muhteşem koylarda, doyasıya yüzmek ve bu görselliklere şahit olmak üzere adrasan sahilinden bizim için ayrılmış teknemize binip turumuza çıkıyoruz. Turkuaz renginde ki her koy birbirinden güzel, her koy birbirinden farklı Türkiyenin Maldivleri dediğimiz bu koylarda özellikle ceneviz koyunda caretta carettaları doğal yaşam alanlarında gözlemleme imkanımız bile olacaktır. Ceneviz koyunda ki doğal kil sayesinde de cilt maskesi yapıp cildinizin ferahladığını ve saçlarınızın ipek gibi olacağını deneyimleyebilirsiniz. Öğlen yemeğimiz muazzam çupra balığı, salata, makarna olacaktır. Yemek sonrası çay ve meyva ikramlarıyla sabah 10 :00 dan 18:00'a kadar doyasıya eğlence ve müziğin olduğu bu güzel tekne turumuzun akşam finalini toplu bir fotoğrafla atmosferimizi ölümsüzleştiriyoruz. Akşam yemeği ve istirahat için bizi limanda bekleyen aracımıza binip tesise hareket ediyoruz.

3. AKŞAM: Gizemli deneyim trekking Yanartaş (Chimera )

Yanartaş, Tahtalı dağının eteklerinde, deniz seviyesinden 250 m yüksekte bulunmaktadır. Gece yaptığımız bir etkinlik olan bu bölge gizemli atmosferi ve doğal görsellikleriyle muhakkak gidilmesi görülmesi gereken bir bölgedir. Tesiste aldığımız akşam yemeğinin ardından belirlediğimiz saatlerde araçlarımıza biniyor, Yanartaş mevkiine gidiyoruz. Günümüzde, ormanın içerisinde, açık bir kayalık alanda 20 kadar yanar taş çıkış noktası vardır. MÖ. 4. yüzyıldan beri yazarlar metinlerinde bu gizemli yanan taşlardan söz etmektedirler. Ateşin bulunduğu yerin yakınlarındaki kalıntılar antik bir Bizans Kilisesine aittir. Bu etkinlik için, rahat yürüyüş ayakkabısı, spor kıyafet, el feneri, su bulundurmanız tavsiyedir.

DİĞER DETAYLAR

Kahvaltı: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır.

Ekstra Tur; Adrasan Tekne Turu - Yanartaş Trekking Turu

Konaklama: Zeytin Bungalow & Tatilya Bungalow
Konaklama: Rüya Pansiyon, Yakamoz pansiyon Vb

5 Gün | Kekova Tekne Turu

Sabah açık büfe aldığımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimizle Kekova Tekne turu programına katılıyoruz. Tüm gün sürecek olan tekne turumuzun ardından otele geçiyoruz.

DİĞER DETAYLAR

Kahvaltı: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır.

Ekstra Tur; Kekova Tekne Turu

Konaklama: Zeytin Bungalow & Tatilya Bungalow
Konaklama: Rüya Pansiyon, Yakamoz pansiyon Vb

6 Gün | Köprülü Kanyon da Rafting

Tesisimizde aldığımız kahvaltımızın ardından yola çıkıyor ve 12 km’lik unutulmaz bir rafting deneyimi için köprülü kanyona doğru yola çıkıyoruz. Öğlen saatlerinde Manavgat akyaka mevkiinde bulunan rafting tesisimize varmış oluyoruz. Daha öncesinde katılımcı sayılarımızı bildirdiğimiz misafirlerimiz ile öğlen yemeği ardından, Rafting ekipmanlarımızı teslim alıp her botta konusunda uzman bir rehber gurubumuzdan bir görevli eşliğinde zorluk seviyesi 2 olan, 7 den 77 ye herkesin kolaylıkla deneyimleyebildiği unutamayacağınız bir zaman geçireceksiniz. Rafting etkinliğine katılmak istemeyen misafirlerimiz, köprülü kanyon bölgesinde gezebilir, uygun noktalarda bu serin ve tatlı suda yüzmenin tadını çıkartabilirler. 3 gece 4 günlük bu tatilin son etkinliği olan rafting sonrasında araçlarımıza binip dönüş yoluna geçiyoruz. Misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıp bu güzel programda yer aldıkları için teşekkür ediyor, başka bir OKSİJEN TRAVEL programında görüşmek üzere vedalaşıyoruz..

DİĞER DETAYLAR

Kahvaltı: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Şeklinde Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Serbest olarak alınacaktır. ( Ekstra )

Ekstra Tur; Köprülü Kanyonda Rafting \ Kurşunlu Şelalesi

Konaklama: Bu gece konaklamamız mevcut değildir.


DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
Rehberlik Hizmeti
Zorunlu Seyahat Sigortası
4 Otelde/Tesiste Alınacak Akşam Yemeği
4 Otelde/Tesiste Alınacak Sabah Kahvaltısı
4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Adrasan Sahili Gidiş / Dönüş Ulaşım

HARİÇ OLANLAR:
Ekstra Turlar
Kişisel Harcamalar
Müze ve Ören Yeri Girişleri
Yemeklerde Alınan İçecekle

EK BİLGİLER

EKSTRA AKTİVİTELERİMİZ – İsteğe Bağlıdır - ( Yeterli Sayıya ulaşılırsa gerçekleşecektir.)

Tekne Turu : (Ulaşım + Öğle Yemeği Çupra + Makarna + Salata + Meyve +Çay)

Yanartaş Gezisi : (Rehberlik+ Ulaşım + Ören Yeri Giriş )

Rafting Turu : (Rehber + Ulaşım + Ekipman + Öğle Yemeği )

 Mehtap Tekne Turu : (Ulaşım + Tekneye Giriş Ücreti )

 Kemer Inferno & Aura Club : (Giriş + ulaşım )

Ekstra tur fiyatları özel gün ve dönemlerde bölgedeki işletmelerce değişebilir. Oksijen Travel ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.

Bilgi ve Rezervasyon Hattı;

 0850 888 80 08

 0545 657 45 36

ÖNEMLİ NOT: Turumuz 4 gece 5 gün olup, otel konaklaması 3 Gecedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-2.99 yaş ücretsiz 3- 6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)

MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvdoynatıcı (cep telefonu kullanılabilir) MIDIBUSLER: (17 - 24 KiĢi Sayılarında Kullanılır)

ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd vedvd oynatıcı MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları,rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları