Datça Badem Çiçeği Festivali Turu

2 Gün 1 Gece
425 TL 'den başlayan fiyatlarla
2 Gün 1 Gece

Yarım Pansiyon

Otobüs ile Gidiş Dönüş

.

DATÇA BADEM ÇİÇEĞİ FESTİVALİ TURU

Bursa Kalkışlı \ 1 Gece 2 Gün ( 1 Gece Konaklamalı )

00:00 Kent Meydanı  -   00:30 Görükle

1.Gün – 8 Şubat 2020 Cumartesi – Akyaka, Knidos, Palamutbükü, Panayır Alanı

Siz değerli misafirlerimiz ile hareket noktalarında buluşarak yolculuğumuza başlıyoruz. Gece yolculuğumuzun ardından ilk ziyaret noktamız Türkiye’nin en güneybatı ucundaki Muğla ilinin sınırları içindeki Akyaka olacak.

Kahvaltı molamızın ardından ünlü şair, edebiyatçı, mimar Nail Çakırhan’ın öncülünde oluşan mimarisi ile, kendine özgü tarzdaki Akyaya evlerini ve sokaklarını geziyoruz.Sonrasında olmazsa olmazlarda Azmak çayında tekne turu yapıp,sonrasında Ege ile Akdeniz’in birleşme noktasında bulunan Datça’ya geçiyoruz.Afrodit heykeli ve limanları ile meşhur Knidos Antik kenti Datça’daki ilk noktamız olacak. Knidos ticaret faliyetleri, anıtsal yapıları, sanat eserleri ile dönemin en önemli kentleri neden biri haline gelmiştir. MÖ VII yy a kadar uzanan tarihi ile birlikte Knidos’u rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra badem ağaçlarının en yoğun bulunduğu yolda fotoğraf çekimlerimiz için zaman ayıracağız.Ardından Eski Datça’da Can Yücel evini gördükten sonra Yel değirmenlerini ziyaret edeceğiz. Palamutbükü’ne geçerek festivalin gerçekleşeceği panayır alanına varmış olacağız. Badem ürünleri satışından yöresel ürünlere kadar yararlanabileceğiniz tezgahlar ve workshopları gezmeniz için serbest zaman vereceğiz.Burada geçireceğimiz renkli dakikalar ardından otelimize geçerek akşam yemeği ardından dinleniyoruz.

DİĞER DETAYLAR

Sabah kahvaltısı (ekstra)

Akşam yemeği otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.

2.Gün – 9 Şubat 2020 –Kız Kumu Plajı,Bakırköy-Turgut Şelalesi,Seyir Terası,Bursa

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı ardından Kız kumu Plajına geçiyoruz. Yeşilin her rengini doğasında görebileceğiniz bu doğa harikası alan çam ağaçlarının o güzel kokusunu içinize çekebileceğiniz aynı zamanda da sakin deniziyle sizi kucaklayan yegane noktalardan birisidir.Bu noktadan ayrılarak Bayırköy’e doğru yola çıkıyoruz. Rivayete göre, merkezdeki yüzyıllık çınar ağacının etrafından bir tur attığınızda, ömrünüzün uzayacağına inanılan ağacın altında kahve molamızı veriyor fotoğraflarımızı çekiyoruz.Son olarak  Bayır’dan Turgut istikametine doğru giderken 5’inci kilometrede bulunan, bölge ormanlarla ve çeşitli çiçeklerle kaplı olan Turgut Şelalesine geçiyoruz.Vereceğimiz serbest zaman ardından dönüş yolu üzerinde bulunan Marmaris seyir terasında durarak fotoğraflarımızı çekiyor ve sonrasında Bursa’ya hareket edeceğiz. Bursa’ya vardığımızda sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka Oksijen Travel etkinliğinde buluşmak üzere  vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Ulaşım

Araç içi ikramlar

1 Gece Otel Konaklaması

1 Akşam Yemeği

1 Sabah Kahvaltısı

Seyahat Sigortası

Profesyonel Rehberlik

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler: 

Kişisel Harcamalar

Müze ve Ören Yeri Girişleri

Rezervasyon ve Bilgi Hattı:

0850 888 80 08

0545 657 45 36

ÖNEMLİ NOT: Turumuz 1 gece 2 gün olup, otel konaklaması 1 gecedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-2.99 yaş ücretsiz 3- 6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ
>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)
>NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)
>MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
>VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Kalkış - Dönüş Tarihleri
Datça Badem Çiçeği Festivali Turu

425,00 TRY

525,00 TRY

425,00 TRY
08 Şubat - 09 Şubat Satın Al

BENZER TURLAR
Datça Badem Çiçeği Festivali Turu

Datça Badem Çiçeği Festivali Turu

Datça Badem Çiçeği Festivali Turu
425,00 TL Satın Al