Büyük İtalya Turu

8 Gün 7 Gece
399 EUR 'den başlayan fiyatlarla
8 Gün 7 Gece

Oda Kahvaltı

Uçak ile Gidiş Dönüş

.

BÜYÜK İTALYA TURU 

“MİLANO (1) – VENEDİK (1) – FLORANSA (2) – ROMA (2) – NAPOLİ (1)“

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

7 Gece 8 Gün

1.Gün  : İSTANBUL – MİLANO

 

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 09.30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1895 sayılı tarifeli seferi ile saat 11.55’te Milano’ya uçuş. Yerel saat ile 13.45’te varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket. Şehir tamamlanması yaklaşık 500 yılı alan İtalya’nın en büyük 2. Kilisesi olan Milano Duomo’su, Fortezza kalesi, dünyanın en ünlü moda mağazalarına ev sahipliği yapan Vittorio Emmanuele Galerisi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer.

2.Gün  : MİLANO – VENEDİK

Sabah kahvaltısının ardından Venedik’e hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Verona turuna katılma imkanı (35€). Turumuzda tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo&Juliet’in evi, Verona Arena’sı, değişik mimarisiye Scaligero Köprüsü ve Verona Katedrali görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Venedik’e hareket. Tronchetto meydanına varışın ardından kısa vapur yolculuğu ile San Marco Meydanı’na varış ve panoramik şehir turu. Şehir turumuzda ünlü San Marco Meydanı ve Kilisesi, mahkumların ceza evine girmeden önce son bir kez Venedik’e baktığı Son Nefes Köprüsü, Büyük Kanal ve üzerinde bulunan Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi ve Giorgio Maggiore Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Venedik`in sembolü olan Gondol turu (25 Euro). Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

3.Gün  : VENEDİK - FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bologna (25€) turuna katılma imkanı. Bologna şehir turumuzda Bologna’nın merkezi olarak kabul edilen Piazza Maggiore(Büyük Meydan), Meydanın hemen arkasında bulunan Neptün Çeşmesi,Eski Borsa Binası, Avrupanın ilk üniversite binası, Quadrilatero (eski pazar), Bologna’nın simgeleri haline gelen Garisenda ve asinelli kuleleri görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Floransa’ya hareket. Varışı takiben panoramik Floransa şehir turu. Turumuzda Floransa’yı ikiye ayıran Arno Nehri, kuyumcularıyla ünlü Ponte Vecchio köprüsü, Medici Aile’sinin Floransa’ya hüküm sürdüğü Palazzo Vecchio, Rönesans’ın baş yapıtlarından olan Herkül ve Davut heykellerine ev sahipliği yapan Piazza Della Signoria, İtalya’nın en yüksek 3. Kubbesine sahip olan Santa Maria del Fiore Duomo’su ve kapısıyla ünlü Vaftizhane görülecek yerler arasındadır.Tur bitiminde Montecatini`deki otelimize transfer.

4.Gün  :  FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Pisa, Portofino (90 Euro) turuna katılabilirler. Turumuzda Pisa Kulesi ve Miracoli Meydanı görüldükten sonra şarkılara konu olan dünyaca ünlü Portofino kasabasına tekne ile gidilecektir. Milli park içinde yeralan bu küçük beldeye doyamayacaksınız. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.

5.Gün  : FLORANSA – ROMA        

Sabah kahvaltısının ardından Roma’ya hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Orvieto turun katılma imkanı (25€). İtalya’nın sanat ve genel tarihinde önemli bir yer edinen ve olağanüstü doğal güzelliklere sahip olan Orvieto’da antik kent merkezinin ve Orvieto Duomo’sunun görülmesinin ardından Roma’ya hareket. Varışı takiben panoramik Roma şehir turu. Şehir turumuzda Hristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen San Pietro Meydanı ve Bazilikası, Cem Sultan’ın hapsedildiği Castel Sant’Angelo, Mussoli’nin halka seslenmiş olduğu Venedik Meydanı ve II. Vittorio Emmauele anıtı, Gladyatör savaşlarına ev sahipliği yapan Kolezyum, Tatlı Hayat filmiyle ünlenen Aşıklar Çeşmesi, 135 basamaktan oluşan İspanyol merdivenleri ve batık gemi çeşmesini bulunduran İspanyol merdivenleri görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otele transfer.

6.Gün  : ROMA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Outlet ve Göller Bölgesi turuna (45 €) katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Castel Gandolfo’da Papa’nın yazlık sarayı, Dünya’nın ilk posta kutusu ve muhteşem manzarasıyla Albano Gölü’nü göreceğiz. Bir sonraki durağımız olan Nemi Köyü’ne varışımızın ardından köy içerisinde keyifli bir yürüyüş yapacağız. Yürüyüşün ardından Nemi Köyü’nün ünlü dağ çilekli turtasını tatmak ve alışveriş için kısa bir serbest zaman. İtalya’nın en ünlü Outlet’i olan Castel Romano Outlet’e varışımızın ardından serbest zaman. Tur sonrası otelimize veya tercihen kent merkezine transfer. Akşam rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Roma Gece Turu (25€) veya Yemekli Gece Turu (55€) ’na katılma imkanı. Tur sonrası otelimize transfer. 

7.Gün  : ROMA – NAPOLİ

Sabah kahvaltısının Napoli’ye hareket. Napoli’ye varışımızı takiben panoramik şehir turu. Şehir turumuzda Napoli’nin merkez meydanı olan Plebiscito Meydanı, 17. Yüzyılda yapılmış Kraliyet Sarayı, Castel Nuovo (Yeni Kale), Roma’da bulunan San Pietro Meydan’ından ve Pantheon’dan esilenerek yapılan San Francesco di Paola Bazilikası, mağazaların bulunduğu I. Umberto Galerisi, 1737 yılında inşa edilen ve UNESCO dünya kültür mirası listesinden bulunan San Carlo Tiyatrosu ve Napoli Limanı görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turumuz sonrası rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Pompei Antik Kenti turuna (45€) katılma imkanı. Pompei şehri M.S 79 yılında Vezüv Yanardağı’nın patlaması sonucunda 18. Yüz yıla kadar 7 metre toprağın altında kalmıştır. Bu tarihte yapılan kazılar sonrası ortaya çıkan evleri, sarayları ve taşlaşmış insanları görme fırsatı bulacağız. Turumuz sonrası otelimize transfer.

8.Gün  :  NAPOLİ – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak Napoli havalimanı’na transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yollarının TK 1880 sayılı tarifeli seferi ile saat 10:55’te İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 14.05’te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(IST)- Napoli(NAP)- ve Milano (MXP)- İstanbul(IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

Havalimanı vergileri

3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

Tüm şehirler arası transferler

Panoramik Napoli, Roma, Floransa, Venedik ve Milano şehir turları

Şehir vergileri

Vaporetto ücreti 

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Vize Ücreti 

Özel Seyahat Sağlık Sigortası 

Yurt dışı çıkış harcı bedeli 

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

Opsiyonel turlar

Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

Bilgi ve Rezervasyon Hattı:

0850 888 80 08

0545 657 45 36

ÖNEMLİ NOT 1: UÇAKLI TURLARIMIZDA 9 KİŞİDE BİR  FİYAT ARTMAKTADIR. GÜNCEL FİYATLARIMIZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR...

Notlar:

Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde OKSİJEN TRAVEL vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesindenkaynaklanacak problemlerden OKSİJEN TRAVEL sorumlu değildir.

Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde OKSİJEN TRAVEL misafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir. 

Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir. 

Dış nedenlerden dolayı OKSİJEN TRAVEL programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Tura katılımın yeterli olmaması durumunda OKSİJEN TRAVEL iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 7 gün önce bildirecektir. 

OKSİJEN TRAVEL, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

İç hat low cost uçuşlarında 15 kg bagaj hakkı bulunmaktadır.

OKSİJEN TRAVEL, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.

Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından OKSİJEN TRAVEL sorumlu değildir. 

İptal ve değişiklik durumunda ‘’ OKSİJEN TRAVEL SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir. 

Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Kalkış - Dönüş Tarihleri
Büyük İtalya Turu

399,00 EUR

579,00 EUR

399,00 EUR
31 Ocak - 07 Şubat Satın Al
Büyük İtalya Turu

399,00 EUR

579,00 EUR

399,00 EUR
07 Şubat - 14 Şubat Satın Al
Büyük İtalya Turu

399,00 EUR

579,00 EUR

399,00 EUR
14 Şubat - 21 Şubat Satın Al
Büyük İtalya Turu

399,00 EUR

579,00 EUR

399,00 EUR
21 Şubat - 28 Şubat Satın Al
Büyük İtalya Turu

399,00 EUR

579,00 EUR

399,00 EUR
28 Şubat - 06 Mart Satın Al
Büyük İtalya Turu

399,00 EUR

579,00 EUR

399,00 EUR
06 Mart - 13 Mart Satın Al
Büyük İtalya Turu

449,00 EUR

629,00 EUR

449,00 EUR
13 Mart - 20 Mart Satın Al
Büyük İtalya Turu

449,00 EUR

629,00 EUR

449,00 EUR
20 Mart - 27 Mart Satın Al
Büyük İtalya Turu

449,00 EUR

629,00 EUR

449,00 EUR
27 Mart - 03 Nisan Satın Al
Büyük İtalya Turu

649,00 EUR

829,00 EUR

649,00 EUR
05 Nisan - 12 Nisan Satın Al
Büyük İtalya Turu

449,00 EUR

629,00 EUR

449,00 EUR
10 Nisan - 17 Nisan Satın Al
Büyük İtalya Turu

499,00 EUR

679,00 EUR

499,00 EUR
17 Nisan - 24 Nisan Satın Al
Büyük İtalya Turu

499,00 EUR

679,00 EUR

499,00 EUR
24 Nisan - 01 Mayıs Satın Al
Büyük İtalya Turu

499,00 EUR

679,00 EUR

499,00 EUR
01 Mayıs - 08 Mayıs Satın Al
Büyük İtalya Turu

449,00 EUR

629,00 EUR

449,00 EUR
08 Mayıs - 15 Mayıs Satın Al
Büyük İtalya Turu

449,00 EUR

629,00 EUR

449,00 EUR
15 Mayıs - 22 Mayıs Satın Al
Büyük İtalya Turu

549,00 EUR

729,00 EUR

549,00 EUR
22 Mayıs - 29 Mayıs Satın Al
Büyük İtalya Turu

499,00 EUR

679,00 EUR

499,00 EUR
29 Mayıs - 05 Haziran Satın Al
Büyük İtalya Turu

499,00 EUR

679,00 EUR

499,00 EUR
05 Haziran - 12 Haziran Satın Al
Büyük İtalya Turu

549,00 EUR

729,00 EUR

549,00 EUR
05 Haziran - 12 Haziran Satın Al
Büyük İtalya Turu

499,00 EUR

679,00 EUR

499,00 EUR
12 Haziran - 19 Haziran Satın Al
Büyük İtalya Turu

549,00 EUR

729,00 EUR

549,00 EUR
12 Haziran - 19 Haziran Satın Al
Büyük İtalya Turu

549,00 EUR

729,00 EUR

549,00 EUR
19 Haziran - 26 Haziran Satın Al
Büyük İtalya Turu

549,00 EUR

729,00 EUR

549,00 EUR
26 Haziran - 03 Temmuz Satın Al
Büyük İtalya Turu

599,00 EUR

779,00 EUR

599,00 EUR
03 Temmuz - 10 Temmuz Satın Al
Büyük İtalya Turu

599,00 EUR

779,00 EUR

599,00 EUR
17 Temmuz - 24 Temmuz Satın Al
Büyük İtalya Turu

549,00 EUR

729,00 EUR

549,00 EUR
24 Temmuz - 31 Temmuz Satın Al

BENZER TURLAR
Büyük İtalya Turu

Büyük İtalya Turu

Büyük İtalya Turu
399,00 Euro Satın Al