Bulgaristan Kazanlık Gül Festivali Turu

2 Gün 1 Gece
100 EUR 'den başlayan fiyatlarla
2 Gün 1 Gece

Yarım Pansiyon

Otobüs ile Gidiş Dönüş

.

BULGARİSTAN KAZANLIK GÜL FESTİVALİ TURU

Tur Programı:

1.Gün: BURSA-KAPIKULE (GECE YOLCULUĞU)

Saat 21:00 Görükle 21:30 Kent Meydanı da siz değerli misafirlerimiz ile buluşarak hareket ediyoruz. İstanbul güzergahı üzerinden gerekli molaları vererek İstanbul – Edirne otobanını takip ederek, Edirne - Kapıkule Kara Hudut Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Burada gerçekleştireceğimiz çıkış işlemlerimizin ardından Bulgaristan’a giriş yapıyoruz..

2. Gün:  KAPIKULE – PLOVDIV 

Gece yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde Bulgaristan’ın ikinci büyük şehri ve ülkenin önemli ekonomi, ulaşım, kültür ve eğitim merkezlerinden biri olan Plovdiv şehrine ulaşıyoruz. Plovdive’e ulaşmamızın ardından şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. İlk olarak Roma Stadyumu, Hüdavendigar Murat Paşa tarafından yaptırılan Hüdavendigar Camii olarak da bilinen Cuma Camii, Müftülük binası, Nöbet / Nebet Tepe mevkiinde yerleşik olan eski şehir, Antik Tiyatro, Hisar Kapı, Bulgaristan Ortodoks mimarisinin en güzel örneklerinden ve aynı zamanda en eski kiliselerinden biri olan Sveti Konstantin & Elena Kilisesi, Balabanov Evi. Şehir turumuzun ardından öğle yemeği için serbest zaman bırakıyoruz. Serbest zamanın ardından konaklama yapacağımız otele doğru hareket ediyoruz. Misafirlerimize otele yerleşmeleri için oda anahtarlarını teslim ediyoruz. Ardından talep eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Sofya turuna katılabilirler(30 eur). Otelden çıkış yapıyor ve Sofya’ya doğru hareket ediyoruz. Bulgaristan’ın başkenti olan bu şehirde panaromik olarak rehberimiz ile gezimize başlıyoruz.İlk olarak sadece Sofya’nın değil Bulgaristan’ın da sembolü olan ve Avrupa’nın en büyük katedrali ünvanına sahip Alexandar Nevski Katedreli, Ayasofya Kilisesi, Rus askerlerinin anısına inşa edilmiş Sönmeyen Ateş Anıtı, Tiyatro binası,  Çar Samuel heykeli, , Şipka parkı, Rus kilisesi, Antikacılar pazarı Sofya şehir parkı, Tarih Müzesi , Etnografya Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Kara Kilise, Parlamento Binası, Merkez Bankası, Serdika Şehir Kalıntıları ve Banyabaşı Camii.Ardından akşam yemeği için serbest zaman bırakıyor ve sonrasında otelimize istirahat için geçiş yapıyoruz.

3.Gün:  PLOVDIV – KAZANLIK - İSTANBUL 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından otelimizdeki çıkış işlemlerimizi tamamlayarak Plovdiv’in kuzeyinde bulunan Kazanlık şehrine doğru hareket ediyoruz. Kazanlık şehrine ulaşmamızın ardından, Folklor gösterileri, güzellik yarışması, konserler, ressamların sergisi ve geçit töreni (karnaval), geleneksel Bulgar unlu mamullerinin tanıtımı, Gül reçelleri tanıtımı ve benzer bir çok etkinliği görebilmek ve bol bol fotoğraf çekebilmek adına serbest zaman veriyoruz. Turumuzun ardından rehberimizin belirleyeceği noktada ve saatte buluşarak Kapıkule Kara Hudut Sınır Kapısına doğru hareket ediyoruz. Buradaki pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından, Türkiye’ye giriş yapıyoruz. Bursa’ya ulaştıktan sonra almış olduğumuz noktalarda tek tek misafirlerimiz ile farklı bir OKSİJEN TRAVEL organizasyonunda görüşmek dileği ile  vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Oksijen Travel Güvencesi

Oksijen Travel Otobüsleri ile ulaşım

Araç içi ikramlar

Feribot geçiş ücretleri

2 Gün Profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri

1 Gece  Oda kahvaltı otelde konaklama

Programda belirtilen panoramik şehir turları.

Şehir vergileri ve Otoparklar

Gümrük Vergileri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN TURLAR

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Otelde alınan ekstralar

Tüm kişisel harcamalar 

İlk gün sabah kahvaltısı 

Öğle ve aksam yemekleri

Schgen Vizesi  ( 120 Euro )

Yurtdışı çıkış harcı ( 15 TL )

Yurtdisi seyahat saglik sigortası ( 15 Euro )

ÖNEMLİ NOT:  Turumuz 1 gece 2 gün olup, otel konaklaması 1 gecedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 

Rezervasyon Hattı:

0850 888 80 08 
0545 657 45 36

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)
>NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)
>MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
>VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Kalkış - Dönüş Tarihleri
-

100,00 EUR

140,00 EUR

100,00 EUR
05 Haziran - 07 Haziran Satın Al

BENZER TURLAR
Bulgaristan Kazanlık Gül Festivali Turu

Bulgaristan Kazanlık Gül Festivali Turu

Bulgaristan Kazanlık Gül Festivali Turu
100,00 Euro Satın Al