Bozcaada Bağbozumu Festivali Turu

1 Gün 0 Gece
200 TL 'den başlayan fiyatlarla
1 Gün 0 Gece

Otobüs ile Gidiş Dönüş

.

BOZCAADA BAĞBOZUMU FESTİVALİ TURU

İlk Gün; Bursa, Bozcaada Bağbozumu, Üzüm Bağları, Bozcaada Kalesi

Saat  02:00 Kent Meydanı 02:30 Görükle, siz değerli misafirlerimiz ile buluşarak  yola çıkıyoruz. Yol güzergahı üzerinde misafirlerimiz ile zeytin ağaçları arasına bulunan restorantımızda kahvaltımızı gerçekleştiriyoruz.Ardından  Geyikli feribot iskelesinden feribota binerek Bozcaada’ya ulaşıyoruz.Erkenden arzu eden misafirlerimizle bağbozumu için Bağ’a hareket ediyoruz. Burada Bozcaada’ nın meşhur bir şarap markasının dördüncü kuşak temsilcilerinden ve ekibinin yönlendirmeleri doğrultusunda üzüm topluyor, üzümlerin hangi aşamalardan geçip olgunlaştıkları ve içime hazır hale getirildiği bağbozumuna özel bilgi alıyoruz. Sonrasında adanın sevimli sokaklarında turlayarak, ada hakkında bilgi almaya devam ediyoruz. Öğleden sonra geçmişi Fenikeliler’e kadar uzanan Bozcaada Kalesi’ni geziyoruz. Sonrasında Bozcaada’ya özgü Çamlıbağ içeceklerin üretildiği imalathaneye gidiyor orada üzümün son aşamaya kadar oluşumu hakkında bilgiler alıyoruz. Sonrasında tadımları yapıp keyifle zaman geçiriyoruz. Akşam ada merkezinde sizlere serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirlemiş olduğu saatte buluşarak adadan ayrılıyor, Bursa’ya doğru yola çıkıyoruz. Siz değerli misafirlerimiz ile tek tek vedalaşarak farklı bir OKSİJEN TRAVEL organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

-Gidiş dönüş ulaşım

-Serpme sabah kahvaltısı

-Profesyonel rehberlik

-Bozcaada feribot ücreti

-Otopark ücretleri

-Seyahat sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-Müze ve ören yeri girişleri

-Kişisel harcamalar

Rezervasyon ve Bilgi Hattı:

0850 888 80 08

0545 657 45 36

ÖNEMLİ NOT 1: Bayram tarihlerinde 2. gün otelde tüm gün dinlenme olarak program gerçekleşecektir. 

ÖNEMLİ NOT 2 : Turumuz 1 gece 2 gün olup, otel konaklaması 1 gecedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-2.99 yaş ücretsiz 3- 6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)
>NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)
>MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
>VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Dört Kişilik Oda Kalkış - Dönüş Tarihleri
-

200,00 TRY

200,00 TRY

200,00 TRY

200,00 TRY
04 Eylül - 04 Eylül Satın Al
-

200,00 TRY

200,00 TRY

200,00 TRY

200,00 TRY
05 Eylül - 05 Eylül Satın Al
-

200,00 TRY

200,00 TRY

200,00 TRY

200,00 TRY
06 Eylül - 06 Eylül Satın Al

BENZER TURLAR
Bozcaada Bağbozumu Festivali Turu

Bozcaada Bağbozumu Festivali Turu

Bozcaada Bağbozumu Festivali Turu
200,00 TL Satın Al