Benelux & Paris Turu

8 Gün 7 Gece
499 EUR 'den başlayan fiyatlarla
8 Gün 7 Gece

Oda Kahvaltı

Uçak ile Gidiş Dönüş

.

BENELUX & PARİS TURU 

“ AMSTERDAM (2) - BRÜKSEL (1) - PARİS (3) - LÜKSEMBURG- (1) ’’

’’ METZ VE ROTTERDAM TURLARI DAHİL ’’

Atlas Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

7 Gece 8 Gün

1.Gün  :  İSTANBUL -  DUSSELDORF - AMSTERDAM

İstanbul Yeni Hava Limanı Dış Hatlar Terminali Atlas Hava Yollarının kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 07.30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Atlas Hava Yollarının KK 2075 sefer sayılı uçuşu ile 10:40’da Dusseldorf’a uçuş. Yerel saat ile 13:10’da varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Amsterdam’a hareket varışımıza istinaden panaromik Amsterdam akşam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

2.Gün  :  AMSTERDAM

Sabah kahvaltısını ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Muhteşem Hollanda (85 Euro) turuna katılabilirler. Marken ve Volendam kasabaları, Zaanse Schans, tekne ile Amsterdam kanallarını ve Mücevher fabrikası görülecek yerler arasındadır. Kanal turumuzda kuzeyin Venediği olarak adlandırılan Amsterdam’da manzara eşliğinde kanal ve köprüleri göreceğiz ardından dünyaca ünlü elmas fabrikasını gezeceğiz. “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Yel değirmenleri ile büyülü bir kasaba olan Zaanse Schans’görme fırsatı yakalıyoruz  ve tur sonrası otele transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelinizde.

3.Gün  :  AMSTERDAM - ROTTERDAM - BRÜKSEL

Sabah kahvaltısının ardından Rotterdam’a hareket ediyoruz. Rotterdam’a varış sonrası panaromik şehir turu. Tur sonrası Brüksel’e hareket. Brüksel’e varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place(şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium anıtı, Heysel stadyumu ve Mannequin Pis (işeyen bebek heykeli) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

4.Gün  :  BRÜKSEL - PARİS

Sabah kahvaltısının ardından Paris’e hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tablo gibi kanalları, eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü Brugges kenti turuna katılabilirler (35 Euro ). Gezi sonrası Paris’e hareket ediyoruz. Varışa istinaden panoramik Paris şehir turumuz başlıyor. Turumuzda Eyfel Kulesi, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

5.Gün  :  PARİS

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi,+ Montmarte ressamlar tepesi,+ Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali turuna katılabilirler (85 Euro). Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara,şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından otelimize dönüyoruz.Akşam,arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by night (30 Euro) turuna katılabilirler. Tur sonrası otele  transfer. Geceleme otelinizde.

7.Gün  :  PARİS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Disneyland turuna katılabilirler (110 Euro).Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile size masalsı bir dünyaya götürecek bu turumuzda Hayaletlerevi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsinizTur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

6.Gün  : PARİS – METZ – LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltısının ardından.  Metz’e hareket ediyoruz. Güzergahımız üzerinde Metz şehrine varıyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu yapıyoruz. Şehir turunun ardından Luksemburg’a hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergahımız üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Remich ve Schengen (35 Euro) turuna katılabilirler. Bu turumuzda 3 ülkenin (Lüksemburg-Almanya-Fransa) sınırlarının biraraya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisindeki şirin köyler görülecek olup sonrasında Schengen antlaşmasının yapıldığı bina ve anıt önünde fotoğraf molası vereceğiz. Tur sonrası tekrar Luksembur’a hareket ediyoruz. Varışa istinaden panoramik akşam Lüksemburg şehir turu yapıyoruz. Şehir turumuzda Petrus nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası kabul edilen eski şehir merkezi, ve dar sokakları, Anayasa Meydanı, şehir katedrali, Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

8.Gün : LÜKSEMBURG – DUSSELDORF - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış işlemleri sonrası Dusseldorf havalimanına hareket. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Atlas Hava Yollarının KK 2076 sayılı tarifeli seferi ile saat 15.00’da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 19.10’da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. 

 FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Atlas Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) - Dusseldorf (DUS) -İstanbul (IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

Havalimanı Vergileri

3 ve 4* otellerde 7 Gece Kahvaltı Dâhil Konaklamalar

Havalimanı-Otel-Havalimanı Transferleri

Tüm Şehirlerarası Transferler

Panoramik Amsterdam, Rotterdam, Brüksel, Paris, Metz ve Lüksemburg Şehir Turları

Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri    

 FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Vize Ücreti 

Özel Seyahat Sağlık Sigortası 

YurtDışı Çıkış Harcı Bedeli

Her Türlü Otel Ekstraları ve Kişisel Harcamalar

Opsiyonel Turlar

Müze ve Ören Yerleri Giriş Ücretler​i

ÖNEMLİ NOT 1: UÇAKLI TURLARIMIZDA 9 KİŞİDE BİR  FİYAT ARTMAKTADIR. GÜNCEL FİYATLARIMIZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR...

Notlar:

Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde OKSİJEN TRAVEL vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesindenkaynaklanacak problemlerden OKSİJEN TRAVEL sorumlu değildir.

Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde OKSİJEN TRAVEL misafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir. 

Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir. 

Dış nedenlerden dolayı OKSİJEN TRAVEL programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Tura katılımın yeterli olmaması durumunda OKSİJEN TRAVEL iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 7 gün önce bildirecektir. 

OKSİJEN TRAVEL, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

İç hat low cost uçuşlarında 15 kg bagaj hakkı bulunmaktadır.

OKSİJEN TRAVEL, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.

Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından OKSİJEN TRAVEL sorumlu değildir. 

İptal ve değişiklik durumunda ‘’ OKSİJEN TRAVEL SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir. 

Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Dört Kişilik Oda Kalkış - Dönüş Tarihleri
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
30 Mart - 06 Nisan Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
03 Nisan - 10 Nisan Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
06 Nisan - 13 Nisan Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
10 Nisan - 17 Nisan Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
11 Nisan - 18 Nisan Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
13 Nisan - 20 Nisan Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
17 Nisan - 24 Nisan Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
18 Nisan - 25 Nisan Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
20 Nisan - 27 Nisan Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
24 Nisan - 01 Mayıs Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
25 Nisan - 02 Mayıs Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
27 Nisan - 04 Mayıs Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
01 Mayıs - 08 Mayıs Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
02 Mayıs - 09 Mayıs Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
04 Mayıs - 11 Mayıs Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
08 Mayıs - 15 Mayıs Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
09 Mayıs - 16 Mayıs Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
11 Mayıs - 18 Mayıs Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
15 Mayıs - 22 Mayıs Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
16 Mayıs - 23 Mayıs Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
29 Mayıs - 05 Haziran Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
30 Mayıs - 06 Haziran Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
01 Haziran - 08 Haziran Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
05 Haziran - 12 Haziran Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
06 Haziran - 13 Haziran Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
08 Haziran - 15 Haziran Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
11 Haziran - 18 Haziran Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
18 Haziran - 25 Haziran Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
25 Haziran - 02 Temmuz Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
02 Temmuz - 09 Temmuz Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
09 Temmuz - 16 Temmuz Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
16 Temmuz - 23 Temmuz Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
23 Temmuz - 30 Temmuz Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
06 Ağustos - 13 Ağustos Satın Al
Benelux & Paris Turu

499,00 EUR

689,00 EUR

499,00 EUR

499,00 EUR
13 Ağustos - 20 Ağustos Satın Al

BENZER TURLAR
Benelux & Paris Turu

Benelux & Paris Turu

Benelux & Paris Turu
499,00 Euro Satın Al