İYİ SEÇİM!
  • Ayvalık Tekne Turu: Yüzme Molalı Tekne Turuna Hazır Mısınız ?
  • Ayvalık Tekne Turu: Yüzme Molalı Tekne Turuna Hazır Mısınız ?
  • Ayvalık Tekne Turu: Yüzme Molalı Tekne Turuna Hazır Mısınız ?
  • Lüks Araçlar ile Ulaşım
  • 3 Koyda Yüzme Molası
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Tekne Turu
  • Cunda Turu
Yüzme Molalı Tekne Turuna Hazır Mısınız ?

Bursa Kalkışlı \ Günübirlik

Sabah saat 06:00 Kent Meydanı, 06:30 Görükle ‘den siz değerli misafirlerimizle buluşarak hareket ediyoruz. Saat 11:00’de Türkiye’nin önemli turizm bölgelerinden olan Ayvalık’a varıyoruz. Burada teknelerimize biniyor ve gün boyu olarak belirtilen tekne turumuza başlıyoruz. Gün boyunca üç harika koyda Ege denizinin keyfini çıkarmak için ortalama birer saatlik yüzme molası veriyoruz.

Mola verilen Koylar;

Maden Koyu, eskiden maden çıkartılan ve adını buradan alan ortalama 2 metre derinlik dip kumlu mola koyu.

Akvaryum Koyu, Cunda adasına komşu olan Kara adanın küçük koylarından biridir. Turkuaz ve cam gibi berrak, şeffaf denizde yüzme molası verilen 2. Koyumuz.

Ortunç Koyu ; Ayvalık-Cunda Adası'nın en güzel ve en sakin köşelerinden biridir . Balıkesir'in en temiz denizlerinden biri olan koy, adanın batısında bulunuyor.

Öğle yemeği olarak teknede balık ve salata ile meyve tabağı mevcuttur. (Bölgeye özgü Papparina balığı) Tekne turumuzda uğrayacağımız koylar ardından tekneden inerek tekrar Ayvalık'a geçiyoruz. Aracımız ile Ege sularında fakat Marmara bölgesinde bulunan, yaz turizminin gözde yerlerinden Cunda adasına gidiyoruz. Burada rehberimizin yapacağı kısa bilgilendirmeler ardından serbest zamanda 1(H), ada sokaklarını dolaşarak bölgeyi keşfediyoruz. Bu keşfe çıkmadan önce limandan meyveli dondurmanızı almayı unutmayın. Ardından geri dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Sizlerle vedalaşıp aldığımız duraklarda başka bir Oksijen Travel etkinliğinde görüşmek üzere ayrılıyoruz.


DAHİL OLANLAR:
Gidiş-Dönüş Ulaşım
3 Koyda Yüzme Molası
Tekneye Giriş Ücreti
Rehberlik Hizmeti
Cunda Adası Turu
Teknede Öğle Yemeği (Papparina balığı . Salata ve meyve tabağı. Balık istemeyen misafirler için Makarna ve Tavuk mevcuttur.)HARİÇ OLANLAR:
Sabah Kahvaltısı
Müze ve Ören Yeri Girişleri
Ekstra kişisel harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

ÖNEMLİ NOT: Turumuz Günübirlik olarak gerçekleşmektedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-2.99 yaş ücretsiz 3 yaş ve üzeri yaş çocuklardan koltuk verme zorunluluğu olduğu için tam ücret alınmaktadır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#14
LOKASYON:
Ayvalık
YEMEK:
öğle yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
GÖRÜKLE ACEMLER KESTEL
BİTİŞ:
GÖRÜKLE ACEMLER KESTEL
İPTAL POLİTİKASI:
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

TARİH VE FİYATLAR

825TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Ayvalık Tekne Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

9924

Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.