EN İYİ FİYAT
  • Abant - Gölcük Turu: Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız ?
  • Abant - Gölcük Turu: Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız ?
  • Lüks Araçlarla Ulaşım
  • Gölcük Gölü
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Abant Gölü
Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız ?

Bursa Kalkışlı \ Günübirlik

Saat 06:00 Görükle 06:30 Kent meydanı kalkış yaparak yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 4 saat sürecek olan yolculuğumuzun ardından Bolu merkeze uzaklığı 13 km olan, herkesin bildiği ‘‘Kartpostallardaki Ev’’ olan Gölcük Gölü'ne ulaşıyoruz. Göl etrafında rehberimiz ile yapacağımız gezintiden sonra, tesisimizde çay-kahve molası veriyoruz. Talep eden misafirler burada fotoğraf çekebilir ya da bisiklete binebilir. Daha sonrasında yeşilin tüm renkleriyle bizleri karşılayacak olan adeta bir tablo görünümündeki Abant Gölü’ne geçiyoruz. Giriş yaptıktan sonra göl etrafında aracımız ile tur attıktan sonra öğle yemeği için göl kenarında ki restorana geçip, göl manzarasına karşı sucuk ekmeklerimizi alıyoruz. Ardından talep eden misafirlerimiz restoranda oturabilir ya da göl etrafında yürüyerek fayton ya da bisiklete binerek her köşesinden ayrı bir tablo olan gölü turlayabilirsiniz. Burada geçireceğiniz zaman sizleri şehrin temposundan uzaklaştıracak, doğanın dinginliğini, huzur vericiliğini Abant'ta tam anlamıyla hissedeceksiniz. Saat 18:00 Dönüş yolculuğuna başlıyor 22:30 da aldığımız noktalara bırakarak bir daha ki OKSİJEN TRAVEL turlarımızda görüşmek üzere ayrılıyoruz


DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
Öğle Yemeği (Sucuk Ekmek + Ayran + Çay)
Rehberlik Hizmeti
Milli Parklara Giriş Ücreti
Araç İçi İkramlar
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri


HARİÇ OLANLAR:
Sabah kahvaltısı ve Akşam yemeği
Ekstra harcamalar-

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

ÖNEMLİ NOT: Turumuz Günübirlik olarak gerçekleşmektedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-3 yaş ücretsiz üzeri yaş grubundan ücret alınmaktadır.

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

>MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

>NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)

>MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)

>ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

>VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

>VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

>MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#69
LOKASYON:
Bolu
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
GÖRÜKLE BATIKENT ACEMLER KENT MEYDANI
BİTİŞ:
GÖRÜKLE BATIKENT ACEMLER KENT MEYDANI
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

589TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Abant - Gölcük Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

9924

Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.