• (3 Gece 4 Gün) ROMA RÜYASI TURU:
  • (3 Gece 4 Gün) ROMA RÜYASI TURU:
  • (3 Gece 4 Gün) ROMA RÜYASI TURU:
  • TÜRK HAVAYOLLARI ile
  • 3 Gece 4 Gün
  • 2024 İLKBAHAR & YAZ DÖNEMİ

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL-ROMA 1. gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 05:00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1861 sefer sayılı tarifeli seferi ile saat 08:05’de Roma’ya uçuş. Yerel saat ile 09:40’da varış. Varışımıza takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için Roma şehir merkezine hareket ediyoruz. Roma’ya varışımızı takiben panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuzda Cem Sultan’ın hapsedildiği Castel Sant’Angelo, Mussoli’nin halka seslenmiş olduğu Roma ve İtalya’nın topografik merkezi olan Venedik Meydanı ve II. Vittorio Emmauele vatan abidesi anıtı, Gladyatör savaşlarına ev sahipliği yapan Kolezyum, Tatlı Hayat filmiyle ünlenen “Trevi” Aşıklar Çeşmesi, 135 basamaktan oluşan İspanyol merdivenleri ve batık gemi çeşmesini bulunduran İspanyol meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

2.

Gün
ROMA 2. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Outlet ve Göller Bölgesi(Castel Gandolfo-Nemi) & Vatikan turuna katılabilirler (80 Euro). Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı doğal güzelliklerin olduğu bölge ve sürekli yaşamak isteyeceğiniz, dağ çileği ile ünlü Nemi gezildikten sonra İtalya'nın en ünlü outlet bölgesinde serbest zaman. Ardından Hristiyanlık’ın merkezi olarak kabul edilen San Pietro meydanına hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Bazilika ve Meydan ziyareti için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz akşam Roma Gece Turuna (40 Euro) veya Antik Roma tarzı yemekli, eğlenceli Gece Turuna (65 Euro) katılabilirler. Geceleme otelimizde.


3.

Gün
ROMA 3. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Napoli & Pompei (100 Euro) turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Pompei şehri M.S 79 yılında Vezüv Yanardağı’nın patlaması sonucunda 18. Yüz yıla kadar 7 metre toprağın altında kalmıştır. Bu tarihte yapılan kazılar sonrası ortaya çıkan evleri, sarayları ve taşlaşmış insanları görme fırsatı bulacağız. Pompei açık hava müzesi ziyareti sonrası Napoli’ye yola çıkıyoruz. Varışı takiben panoramik Napoli şehir turu. Şehir turumuzda Napoli’nin merkez meydanı olan Plebiscito Meydanı, 17. Yüzyılda yapılmış Kraliyet Sarayı, Castel Nuovo (Yeni Kale), Roma’da bulunan San Pietro Meydan’ından ve Pantheon’dan esinlenerek yapılan San Francesco di Paola Bazilikası, mağazaların bulunduğu I. Umberto Galerisi, 1737 yılında inşa edilen ve UNESCO dünya kültür mirası listesinden bulunan San Carlo Tiyatrosu ve Napoli Limanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.

Gün
ROMA-ISTANBUL 4. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yollarının TK 1864 sayılı tarifeli seferi ile saat 19:45’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 23:20’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

DAHİL OLANLAR:
 Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul – Roma-İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 Roma'da 4* Otelde 3 Gece Oda kahvaltı Konaklama
 Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri
 Panoramik Roma şehir turu
 Türkçe Rehberlik Hizmeti
 Konaklama vergileri
 Havalimanı güvenlik ve yer hizmeti vergileri


HARİÇ OLANLAR:
 Vize ücreti ve vize hizmet bedeli
 Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)bankalara yatırmanız gerekmektedir.)
 Ekstra turlar
 Ören yerleri ve müze girişleri
 Dâhil olan hizmetlerde açıkça belirtilmemiş tüm hizmetler
 Öğlen ve akşam yemekleri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#190
LOKASYON:
Roma
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

799

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

(3 Gece 4 Gün) ROMA RÜYASI TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

9924

Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.